Jēkabpils pagarinājumā panāk izlīdzinājumu LBL bronzas sērijā

0 Komentāru
Jēkabpils pagarinājumā panāk izlīdzinājumu LBL bronzas sērijā
Foto: Ģirts Gertsons

Aldaris LBL bronzas sērijas otrajā mačā pirmdien Jēkabpils savā laukumā ar rezultātu 71:69 pagarinājumā pieveica Liepāja/Triobet vienību. Līdz ar to sērijā līdz trim uzvarām rezultāts kļuva neizšķirts 1-1.

Visu otro un trešo ceturtdaļu vadībā atradās tikai liepājnieki, turklāt trešās ceturtdaļas beigu daļā pēc Andrja Mažuta tālmetiena viesi ieguva līdz tam lielāko pārsvaru mačā 45:37. Tas gan bija īslaicīgi un ceturtās ceturtdaļas sākuma daļā Rinalds Sirsniņš ar tālmetienu jau izvirzīja Jēkabpili priekšā ar 48:45.

Kaut liepājnieki ātri vien atguva vadību, 22 sekundes pirms pamatlaika beigām Oskars Virsis ar diviem soda metieniem panāca izlīdzinājumu 58:58. Pēdējais uzbrukums Liepāja/Triobet komandai nebija sekmīgs, tāpēc vienībām nācās spēlēt pagarinājumu.

Pieliktās piecminūtes ievadā pa četriem punktiem guva Edgars Štelmahers un amerikānis Maikls Bērvels, izvirzot Jēkabpili vadībā ar 67:61. Mareks Jurevičus, iemetot trīs soda metienus pēc kārtas, pēdējā minūtē palīdzēja liepājniekiem pietuvoties līdz 69:70, tomēr pēc tam viņa tālmetiens, kas varēja izraut savai komandai uzvaru, lidoja grozam garām, un Jēkabpils varēja priecāties par grūtu uzvaru.

Uzvarētājiem ar 14 punktiem un desmit bumbām zem groziem izcēlās Bērvels, 13 punktus pievienoja Rinalds Sirsniņš, kurš pagarinājumā piezīmju normas dēļ nevarēja doties laukumā, bet 12 punktus sameta Oskars Virsis.

Tikmēr Liepāja/Triobet rindās ar 14 punktiem izcēlās Jurevičus, bet pa 12 punktiem iemeta Jānis Antrops un lietuvietis Edgars Zeļonis, kurš tika arī pie astoņām bumbām zem groziem.

0 Komentāru