Jēkabpils pagarina sadarbību ar Sirsniņu

Pievienot komentāru
Jēkabpils pagarina sadarbību ar Sirsniņu
Foto: bkjekabpils.lv ()

Basketbola klubs Jēkabpils panācis vienošanos ar saspēles vadītāju Rinaldu Sirsniņu par sadarbības turpināšanu arī nākamajā sezonā, otrdien informēja komanda.

Sirsniņš jēkabpiliešu sastāvā spēlēs jau piekto gadu pēc kārtas.

Pagājušajā sezonā Aldaris Latvijas Basketbola līgas (LBL) čempionātā Sirsniņš piedalījās 34 spēlēs, vidēji guva 11,9 punktus un veica 4,3 rezultatīvas piespēles.

Savukārt Triobet Baltijas Basketbola līgā (BBL) pagājušajā sezonā Sirsniņš piedalījās 13 spēlēs, vidēji guva 14,8 punktus un izdarīja 5,8 rezultatīvas piespēles.

Spēlējot Jēkabpils rindās, Sirsniņš divas reizes kļuvis par LBL regulārā čempionāta sezonas labāko piespēlētāju.

Iepriekš savā karjerā 31 gadu vecais Sirsniņš pārstāvējis klubus arī Igaunijā, Polijā un Ukrainā.

“Esmu priecīgs atgriezties Jēkabpilī un gandarīts, ka izdevās vienoties ar klubu, jo pie tā tika ilgi strādāts,” paziņojumā citēts Sirsniņš.

“Komandai ir interesants sastāvs ar lielu potenciālu. Liels prieks, ka komandā pagaidām visi ir latviešu spēlētāji. Tāpat prieks, ka atgriežas tie, kas bija prom no “lūšu” ģimenes, un prieks par tiem, kas palikuši no pēdējās sezonas,” piebilda saspēles vadītājs.

Jēkabpils galvenais treneris Rūdolfs Rozītis atzīmē, ka Sirsniņš ir pieredzes bagāts un meistarīgs saspēlēs vadītājs. “Viņš ir ļoti bīstams trīspunktu metējs, bet viens no vislielākajiem trumpjiem ir piespēle. Iepriekšējās četrās sezonās viņš atdeva 690 rezultatīvas piespēles 139 spēlēs, tās ir vidēji 4,9 rezultatīvas piespēles vienā mačā. Emocionāls, bet svarīgākajos brīžos demonstrē apskaužamu aukstasinību.”

Šobrīd Jēkabpils komandas sastāvā ir Renārs Magone, Jurijs Aleksejevs, Jānis Antrops, Kristaps Miglinieks, Artūrs Vītiņš, Mikus Sokolovs, Oskars Virsis, Edgars Štelmahers, Andrejs Šeļakovs, Roberts Stumbris un tagad arī Sirsniņš. Tāpat vienība maija beigās noslēdza vienošanos uz divām sezonām ar galveno treneri Rozīti.

Aizvadītajā sezonā Jēkabpils komanda LBL izslēgšanas turnīru nesasniedza, savukārt 2014. un 2015.gadā jēkabpilieši izcīnīja bronzas medaļas.