Jēkabpils nonāk vienas uzvaras attālumā no LBL bronzas

0 Komentāru
Jēkabpils nonāk vienas uzvaras attālumā no LBL bronzas
Foto: ĢIRTS GERTSONS

  Otro panākumu Aldaris Latvijas Basketbola līgas bronzas sērijā ceturtdien izcīnīja un uzvaras attālumā no medaļām nonāca Jēkabpils komanda, kas izbraukumā sērijas trešajā mačā ar 71:63 pārspēja Liepāja/Triobet vienību. Sērijā līdz trim uzvarām vadībā ar 2-1 izvirzījusies Jēkabpils.

Jau spēles sākumā Jēkabpils basketbolisti izvirzījās vadībā ar 7:0. Turpinājumā mājinieki dažus punktus atguva, bet jēkabpilnieki spēja noturēt septiņu punktu pārsvaru (10:3). Tiesa, pēdējās trīs minūtēs pirmajā ceturtdaļā grozus guva tikai Liepāja/Triobet spēlētāji, izvirzoties vadībā ar 11:10. Nākamajā ceturksnī mājinieki palielināja savu pārsvaru līdz 12 punktiem (26:14), taču pirmo puslaiku noslēdza, esot vadībā pat ar 14 punktu pārsvaru (34:20).

Otro puslaiku veiksmīgāk iesāka jēkabpilnieki, kuri Liepāja/Triobet lielo 14 punktu pārsvaru sadeldēja septiņās minūtēs, tādējādi panākot neizšķirtu 38:38. Nākamās trīs minūtes abas komandas aizvadīja līdzīgas cīņas, taču mazliet rezultatīvāki bija mājinieki, kuri trešo ceturtdaļu noslēdza, esot vadībā ar diviem punktiem (44:42).

Pēdējā ceturksnī vadībā bija abas komandas. Vispirms trīs punktu pārsvaru ieguva Jēkabpils basketbolisti (49:46), taču pēc tam par četriem punktiem vairāk jau bija mājinieku kontā (55:51). 24 sekundes līdz spēles pamatlaika beigām viesu komanda vēl bija iedzinējos ar 53:56, taču pēc veiksmīga Mikus Sokolova tālmetiena jēkabpilnieki panāca neizšķirtu (56:56) un izrāva spēles papildlaiku.

Arī pagarinājumā komandas aizvadīja ļoti sīvu cīņu. Taču pusotru minūti līdz pagarinājuma beigām vadībā bija Jēkabpils basketbolisti (66:62). 11 sekundes līdz spēles beigām jēkabpilnieki palielināja savu pārsvaru līdz astoņiem punktiem (71:63), tādējādi uzvarot arī visā spēlē.

Sērijas pirmajā mačā Liepāja/Triobet guva uzvaru ar 83:72, bet pirmdien Jēkabpils pagarinājumā revanšējās ar 71:69.

Pēc tam sērija pirmdien atkal atgriezīsies Jēkabpilī, bet nepieciešamības gadījumā piektais mačs notiks Liepājā.

0 Komentāru