Jēkabpils basketbola komandā atgriežas Edgars Štelmahers

Pievienot komentāru
Jēkabpils basketbola komandā atgriežas Edgars Štelmahers
Foto: bkjekabpils.lv ()

Aldaris Latvijas Basketbola līgas (LBL) komanda Jēkabpils papildinājusi sastāvu ar aizsargu Edgaru Štelmaheru, kurš vienību pārstāvēja arī 2014./2015.gada bronzas sezonā, vēsta klubs.

Patlaban 21 gadu vecais Štelmahers aizvadītajā sezonā pārstāvēja Jūrmala/Fēnikss vienību, 25 LBL spēlēs vidēji mačā laukumā pavadot astoņas minūtes un gūstot 2,7 punktus.

“Edgars ir ātrs aizsargs, kurš var spēlēt abās aizsarga pozīcijās. Viņš slāpē pretinieku spēles tempu, aktīvi sedzot saspēles vadītāju. Var kāpināt spēles tempu, skrienot ātrajā pārejā. Edgaram ir labs, veikls metiens gan no statiskas pozīcijas, gan pēc dribla. Svarīgi, ka Edgars metienu sev var atrast pats, kā arī māk radīt situācijas komandas biedriem,” komandas papildinājumu komentēja jēkabpiliešu galvenais treneris Rūdolfs Rozītis.

Tāpat arī Štelmahers neslēpj gandarījumu par atgriešanos komandā.

“Priecājos atgriezties Jēkabpilī, jo man patika tur spēlēt, patika atmosfēra spēļu laikā, tāpat ļoti apmierināja arī pati kluba organizācija. Viens no galvenajiem iemesliem atgriezties bija pazīstams galvenais treneris, jo viņš Jēkabpilī bija arī tad, kad es tur spēlēju,” teica Štelmahers.

Štelmahers pārstāvējis arī dažāda vecuma grupu Latvijas jaunatnes izlases.

Šobrīd Jēkabpils komandas sastāvā ir Renārs Magone, Jurijs Aleksejevs, Jānis Antrops, Kristaps Miglinieks, Artūrs Vītiņš, Mikus Sokolovs, Oskars Virsis un Edgars Štelmahers. Tāpat vienība maija beigās noslēdza vienošanos uz divām sezonām ar galveno treneri Rozīti.

Aizvadītajā sezonā Jēkabpils komanda Aldaris Latvijas Basketbola līgā izslēgšanas turnīru nesasniedza.