Komentāri

Jau pēc nedēļas, proti, 7. jūlijā plkst. 19.00 Grīziņkalnā pulcēsies pasaules labākie “dankeri”, kuri sacentīsies par skaistāko, labāko un efektīvāko bumbas triekšanu grozā no augšas. Sacensībās piedalīsies tādi groza bumbas meistari kā Smoove, Rafaels Lipeks, divkārtējais šā turnīra uzvarētājs Džastins Darlingtons un, protams, mūsu pašmāju gaisa karalis – Kristaps Dārgais!

Sprite Kings of Air sacensībās skatītājus ne tikai izklaidēs minētie puiši, bet arī “dankeru” grupa Lords of Gravity no Ungārijas, kas demonstrēs dažādus neticamus trikus. “Danku” konkursa norises datumam ir īpaša nozīme, jo šī ir Ghetto Games septītā sezona. Tas ir iemesls, kāpēc attiecīgi izvēlēts septītā mēneša septītā diena.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl