Jānis Gailītis līdz sezonas beigām pārņem VEF Rīga vadības grožus

Pievienot komentāru
Jānis Gailītis līdz sezonas beigām pārņem VEF Rīga vadības grožus
Foto: LETA

Vietējais speciālists Jānis Gailītis Latvijas čempionvienības basketbolā VEF Rīga galvenā trenera amatā atradīsies vismaz līdz sezonas beigām, aģentūrai LETA pavēstīja vienības direktore Laila Spaliņa.

Pagājušajā piektdienā VEF Rīga, turpinot neveiksmīgo sezonas sākumu, Aldaris LBL spēlē 81:89 piekāpās Ventspils komandai, kas 24 stundas vēlāk lika no amata atbrīvot galveno treneri Karlosu Fradi. Uzreiz pēc tam VEF Rīga pavēstīja, ka turpmāk galvenā trenera pienākumus pildīs līdzšinējais Frades palīgs Jānis Gailītis, bet tagad Spaliņa apstiprināja, ka viņš amatā atradīsies vismaz līdz sezonas beigām.

Preses konferenci, kurā tiks sīkāk iepazīstināts ar jaunumiem klubā, VEF Rīga rīkos ceturtdien plkst. 15.00 bārā The Left Door (Antonijas ielā 12). Tajā kopā ar Gailīti piedalīsies arī VEF Rīga valdes priekšsēdētājs Māris Martinsons un padomes priekšsēdētājs Edgars Jaunups.

Gailītis VEF Rīga komandā ir kopš tā atjaunošanas 2007. gada maijā – pirmās sezonas aizvadījis kā spēlētājs, 2010. gadā Gailītis kļuva par trenera asistentu skautinga jautājumos, bijis arī profesionālās basketbola skolas VEF Rīga galvenais treneris, vadījis Latvijas U-16 un U-18 jauniešu izlases. Vienu no lielākajiem panākumiem līdzšinējā karjerā Gailītis guva 2014. gadā, kad viņa trenētā Latvijas U-16 izlase izcīnīja otro vietu Eiropas čempionātā.