Ivkovičs kļūs par pirmo Eirolīgas leģendu

Komentāri

Izcilais serbu basketbola treneri Dušans Ivkovičs tiks nominēts Eirolīgas leģendas titulam. Svinīga ceremonija notiks 20. septembrī, kad notiks spēle starp ”Dušana Ivkoviča zvaigznēm” un ”Olympiacos”.

73. gadus vecs treneris kļūs par pirmo treneri, kurš iegūs Eirolīgas leģendas titulu. Savās karjerās laikā Ivkovičs ir izcīnījis divus Eirolīgas titulus(1997,2012). Vadot Dienvidslāvijas izlasi, triumfējis trijos Eiropas čempionātos (1989, 1991, 1995) un vienreiz kļuvis par pasaules čempionu (1990).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO:

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl