Ivkovičs kļūs par pirmo Eirolīgas leģendu

Komentāri

Izcilais serbu basketbola treneri Dušans Ivkovičs tiks nominēts Eirolīgas leģendas titulam. Svinīga ceremonija notiks 20. septembrī, kad notiks spēle starp ”Dušana Ivkoviča zvaigznēm” un ”Olympiacos”.

73. gadus vecs treneris kļūs par pirmo treneri, kurš iegūs Eirolīgas leģendas titulu. Savās karjerās laikā Ivkovičs ir izcīnījis divus Eirolīgas titulus(1997,2012). Vadot Dienvidslāvijas izlasi, triumfējis trijos Eiropas čempionātos (1989, 1991, 1995) un vienreiz kļuvis par pasaules čempionu (1990).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO:

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl