Ivkovičs kļūs par pirmo Eirolīgas leģendu

Komentāri

Izcilais serbu basketbola treneri Dušans Ivkovičs tiks nominēts Eirolīgas leģendas titulam. Svinīga ceremonija notiks 20. septembrī, kad notiks spēle starp ”Dušana Ivkoviča zvaigznēm” un ”Olympiacos”.

73. gadus vecs treneris kļūs par pirmo treneri, kurš iegūs Eirolīgas leģendas titulu. Savās karjerās laikā Ivkovičs ir izcīnījis divus Eirolīgas titulus(1997,2012). Vadot Dienvidslāvijas izlasi, triumfējis trijos Eiropas čempionātos (1989, 1991, 1995) un vienreiz kļuvis par pasaules čempionu (1990).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl