Itālija sakauj Izraēlu un nodrošina vietu ceturtdaļfinālā

Komentāri

Ļoti pārliecinošu uzvaru Eiropas čempionāta astotdaļfināla spēlē izcīnījusi Itālijas basketbola izlase, kas ar 82:52 sagrāva Izraēlu. Uzvarētājiem 27 punktus iemeta Alesandro Džentile, bet 14 punktus guva Marko Belinelli. Tikmēr Izraēlai ar 20 punktiem palīdzēja Gals Mekels.

Izraēla apakšgrupu sacensībās kļuva par A grupas otrās vietas ieguvēju, bet Itālija bija trešā spēcīgākā par nāves grupu nosauktajā B apakšgrupā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izraēla pēdējo 22 gadu laikā allaž kvalificējusies 12 Eiropas čempionāta finālturnīram, bet tikai reizi – 2003.gadā – spējusi iekļūt labāko astotniekā, izcīnot septīto vietu. Savukārt Itālija vēsturē nav piedalījusies tikai trīs finālturnīros, iepriekšējo reizi tam nekvalificējoties pavisam nesen – 2009.gadā. Tomēr pēdējo 20 gadu laikā komanda spējusi izcīnīt visa kaluma godalgas, 1999.gadā kļūstot par čempioni.

Eiropas čempionātā tiks dalītas ceļazīmes arī uz 2016.gada Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm. Pie tām tiks turnīra finālistes, bet trešās līdz septītās vietas ieguvējas kvalificēsies olimpiskajam atlases turnīram.

Lasi vēl