Komentāri

Skuteļa Reāli nopietnās basketbolista studijas speciālkorespondents Ēriks Palkavnieks skaidroja, kas ir tie jaunieši, kas pēkšņi saskrien basketbola laukumā un sāk berzēt grīdas.

Spēles laikā basketbola laukumam ir jābūt reāli tīram un par to rūpējas reāli tīrītāji. “Kad kāds pakrīt, mums ir jānotīra laukums, jo no sviedriem var paslīdēt,” stāsta kāda brīvprātīgā, kura smaidot atzīst, ka lielākie “kritēji” ir Latvija, taču “viņi jau nekrīt, viņus pagrūž.”

Kāda cita brīvprātīgā stāsta, ka sviedrus no zāles grīdas neesot nemaz tik viegli dabūt nost. To, kāpēc šīs slotas nav tik labas, cik tās varbūt varētu būt, skaties komiķa Jāņa Skuteļa Reāli nopietnās basketbola studijas sižetā.

VIDEO

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl