Komentāri

Rubrika Sabīnes bumbas redz un dzird visu. Šajā materiālā tika papētīts, cik ātri vai ilgi tiek sakārtota Arēna Rīga starp Eiropas basketbola čempionāta mačiem.

Starp spēlēm ir pusstunda, kas nozīmē, – šajā īsajā laika periodā jāpaspēj “izdzīt” laukā visi sanākušie skatītāji, kā arī ar ierobežoto apkopēju skaitu maksimāli censties satīrīt no alus salipušo un fanu piemēsloto grīdu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Katrs arēnas sektors pēc katra mača prasa vidēji 3-4 atkritumu maisus, un pārsvarā šos atkritumus veido alus glāzes. Sīkāk par to, kā tiek sakārtota mūsu pašu Arēna Rīga, skaties Sabīnes bumbas sižetā!

VIDEO

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl