Igudalas lieliskais sniegums ļauj Warriors panākt neizšķirtu NBA finālsērijā

NBA finālsērijas ceturtajā mačā uzvaru izbraukumā ar 103:82 izcīnījusi Goldesnteitas Warriors, kas pieveica Klīvlendas Cavaliers basketbolistus. Par mača varoni kļuva pieredzējušais Warriors uzbrucējs Andrē Igudala, kurš mājinieku grozā “sabēra” 22 punktus. Tādējādi pēc šā mača rezultāts sērijā līdz četrām uzvarām kļuvis 2-2.

Warriors drošu pārsvaru ieguva otrās ceturtdaļas laikā, atraujoties līdz 14 punktiem 48:34, taču otrā puslaika sākumā Klīvlendas klubam izdevās deficītu samazināt un atkal iesaistīties cīņā par uzvaru. Tiesa, noslēdzošajā ceturksnī viesiem izdevās demonstrēt ļoti pārliecinošu sniegumu, kas ļāva tikt pie droša panākuma un panākt izlīdzinājumu sērijā.

Uzvarētāju sastāvā teicamu sniegumu demonstrēja Andrē Igudala, kurš guva 22 punktus, bet tikpat punktus iemeta arī Stīvens Karijs. Tikmēr Cavaliers komandā ar 28 punktiem un desmit bumbām zem groziem izcēlās Timofejs Mozgovs, kamēr 20 punkti un 12 atlēkušās bumbas Lebronam Džeimsam. Šīs sērijas sestais mačs notiks svētdien Warriors laukumā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.