Komentāri

Valdis Valters pirmdienas Overtime TV iepazīstināja savu kolēģi Armandu Puči ar portāla Skaties.lv īpašo korespondenti Sabīni, kura stāstīs, izklaidēs un ziņos par parasto un neparasto Eiropas čempionātā Rīgā.

Sabīne līdz šim manīta sniedzot palīdzīgu roku latviešu valodas apguvē Latvijas izlases kandidātam un Jūrmalas Fēnikss basketbolistam Endrjū Šmitam. Tomēr Sabīni sauc lielais basketbols un Eiropas čempionāts, kas sāksies jau šonedēļ.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties.lv ziņos par Eiropas basketbola čempionāta norisēm, bet Sabīne būs Skaties.lv īpašā korespondente, un viņai būs savs raidījums Sabīnes bumbas! Tāpēc iepazīsties, Sabīne, un kur Sabīne, tur ir lielais basketbols!

Tad nu lūk, Valdis Valters, kurš ir lietas kursā par notikumiem basketbola pasaulē, Armandu Puči un skatītājus iepazīstināja ar Sabīni. Piedāvājam arī tev iepazīties ar viņu!

Video

 

Eiropas čempionāta laikā Sabīne būs Arēna Rīga katrā Latvijas izlases spēlē, un viņas gaitām basketbola laukumā, Arēnas Rīgas gaiteņos un pat komandu ģērbtuvēs (vismaz viņa tur noteikti centīsies iekļūt:)).

Piedāvājam tev arī foto galerijā iepazīties ar Sabīni, un kā tapa viņas pirmais video izklaidējošās sporta žurnālistes ampluā.

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl