Komentāri

Latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis starpsezonas laikā ir daudz strādājis pie savas tālmetienu precizitātes, ko viņam pa šo laiku izdevies uzlabot, pēc pirmā pārbaudes mača sacīja viņa pārstāvētās Nacionālās basketbola asociācijas komandas Ņujorkas Knicks galvenais treneris Džefs Hornačeks.

Jau ziņoja, ka Knicks otrdien pirmajā NBA pirmssezonas pārbaudes spēlē izbraukumā ar 103:130 (15:27, 27:41, 35:36, 26:26) kapitulēja Hjūstonas Rockets vienībai. Tiesa, Porziņģis individuāli aizvadīja teicamu maču, gūdams 22 punktus, turklāt realizēdams piecus no sešiem tālmetieniem.

“Kristapam šajā mačā bija atzīstama metienu precizitāte. Līdz ar to pienāca brīdis, kad komandas biedri speciāli meklēja Porziņģi, lai viņš varētu izdarīt metienu pa grozu. Vasaras laikā viņš ir uzlabojis savu tālmetienu precizitāti, tāpēc Kristapam šajā aspektā ir ļauta rīcības brīvība,” pēc dueļa žurnālistiem teica Hornačeks.

Foto

Knicks pārstāvji atzīstami novērtējuši Porziņģa starpsezonā paveikto, turklāt kluba prezidents Fils Džeksons devis talantīgajam latvietim atļauju jaunajā sezonā izpildīt vairāk tālmetienu.

Video

“Šī bija tikai pirmā spēle, nav jāceļ panika. Rockets komanda pirmajam pārbaudes mačam ir ļoti smags pretinieks, jo tai ir Džeimss Hārdens un vairāki snaiperi,” norādīja Hornačeks. “Hjūstonā ieradāmies, lai spēlētu basketbolu, turklāt pašlaik koncentrējamies uz savu darbu. Šajā spēlē bija vairākas pozitīvas lietas, taču pirmajā ceturtdaļā neiemetām vairākus vieglus metienus.”

“Par komandas uzbrukumu man nav lielu pretenziju, taču nenospēlējām līdz galam aizsardzībā, kas pretiniekiem ļāva tikt pie brīviem tālmetieniem,” teica Hornačeks, piebilstot, ka Knicks komandai vēl nav izstrādātas aizsardzības shēmas, tādejādi tā vairāk paļaujoties uz pamatlietām.

Tāpat Ņujorkas kluba galvenais treneris sacīja, ka vienība pirmajā pārbaudes mačā nav spēlējusi pietiekami fizisku spēli.

Lasi vēl