Helmaņa dienas Liepāja/Triobet komandā skaitītas

0 Komentāru
Helmaņa dienas Liepāja/Triobet komandā skaitītas
Foto: Ģirts Gertsons

Liepājas/Triobet līdzšinējo galveno treneri Uvi Helmani amatā nākamajā sezonā nomainīs Agris Galvanovskis, kuram šī būs atgriešanās Kurzemes basketbola komandas vadībā.

Par Galvanovska apstiprināšanu Liepājas kluba galvenā trenera amatā vēsta speciālistu pārstāvošā aģentūra Prime-Athlete, ziņojot, ka abas puses ir parakstījušas ilgtermiņa līgumu.

Liepāja/Triobet aizvadītajā Aldaris Latvijas Basketbola līgas (LBL) sezonā ieņēma ceturto vietu, sērijā par bronzas medaļām ar 2-3 zaudējot Ventspils basketbolistiem. Liepājnieki pirmajos divos mačos izcīnīja uzvaru, tomēr gūt izšķirošo panākumu nespēja, zaudējot pēdējos trīs mačos.

Helmanis pie Liepāja/Triobet trenēšanas ķērās 2013.gada sezonā, bet pirms šīs sezonas līgums ar viņu tika pagarināts uz gadu. Pēdējās divās sezonās Liepājas klubs palika ceturtais, jo pirms gada cīņā par bronzas medaļām ar 1-3 zaudēja Jēkabpils komandai. Pirms tam bijušais Latvijas izlases kapteinis Helmanis divas sezonas bija VEF Rīga komandas tā brīža galvenā trenera Ramūna Butauta asistents.

Tikmēr Galvanovskim šī būs atgriešanās Liepājas komandā, ar kuru viņš 2011. un 2012.gadā, kad vienību vēl sauca Liepājas lauvas, izcīnīja LBL bronzas medaļas.

0 Komentāru