Komentāri
Gundars Vētra: Sezonas gaitā Bertāna loma Spurs komandā tikai pieaugs
Foto: LETA ()

Latvijas basketbolista Dāvja Bertāna loma Nacionālās basketbola asociācijas  vienībā Sanantonio Spurs tikai pieaugs, uzskata viens no visu laiku labākajiem latviešu spēlētājiem Gundars Vētra.

Šosezon pirmo reizi Latvijas vēsturē NBA čempionātā ir uzreiz divi latvieši – Kristaps Porziņģis aizvada otro sezonu Ņujorkas Knicks sastāvā, kamēr Bertāns debitē spēcīgās Spurs rindās.

“Uz Porziņģi un Bertānu skatos ar lielu interesi. Kristaps savu vietu Ņujorkā jau ir iekarojis kā personāžs un zināmā mērā arī kā spēlētājs. Kā basketbolistam viņam talants līdz galam vēl nav atvēries,” sacīja Vētra. “Savukārt Bertāns nokļuvis ļoti labā organizācijā pie ļoti laba trenera, kas ļoti labi saprot basketbolu. Dāvim ir parocīgs Spurs spēlētais basketbols. Domāju, Bertāns sezonas gaitā paliks tikai labāks, spēlētājs savu vietu atradīs, un viņa loma komandā būs svarīga – tā pieaugs.”

Tikmēr Knicks komandu starpsezonā piemeklēja lielas izmaiņas, jo tās rindās tagad spēlē tādi pazīstami basketbolisti kā Deriks Rouzs, Žoakims Noā, Brendons Dženingss un Kortnijs Lī. Jauno sezonu Ņujorkas klubs gan sācis pieticīgi, jo četros mačos guvis tikai vienu uzvaru, kas to Austrumu konferences kopvērtējumā ierindo vien 13.vietā.

“Lielas ilūzijas, ka Knicks sezonas beigās varētu būt augstā vietā, es neloloju. Spurs noteikti ir labāka komanda, tāpēc Dāvim vieta, kur atrasties, ir labāka. Tomēr Ņujorka paliek Ņujorka. Ja tur veiksmīgi sevi parādi, caur šo pilsētu kļūsti par visas ASV superzvaigzni,” pauda Vētra, kurš ceturtdien piedalījās NBA Junioru līgas draftā.

“Šis projekts ir ļoti interesants. Šis laiks, kad NBA spēlē Porziņģis un Bertāns, bērniem ir kā papildu stimuls domāt par mūsu mīļoto sporta veidu basketbolu un sevi tajā atrast. Viss, kas saistīts ar sacensībām starp skolām, man pat šķiet saistošāk nekā cīņas starp sporta skolām. Basketbola savienība ir malači, ka ar kaut ko tādu nākuši klajā,” uzskata Vētra.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl