Gromovs trešo spēli netiek laukumā NBA Vasaras līgā; Bertāns nepiedalās mačā

Pievienot komentāru
Gromovs trešo spēli netiek laukumā NBA Vasaras līgā; Bertāns nepiedalās mačā
Foto: LETA ()

Latvijas basketbolists Iļja Gromovs svētdien palika Nacionālās basketbola asociācijas  komandas Sanantonio Spurs rezervē prestižās Lasvegasas Vasaras līgas spēlē, bet Dāvis Bertāns vēl nebija kopā ar komandu.

Spurs ar rezultātu 85:69 (18:9, 30:24, 13:17, 24:19) pārspēja Portlendas Tral Blazers. Rezultatīvākais uzvarētājiem ar 23 punktiem bija Kails Andersons. Gromovs palika rezervē, bet pie Bertāna uzvārda spēles protokolā pielikta atzīme, ka viņš nav ar komandu.

Šī bija trešā spēle pēc kārtas, kurā Gromovs neizgāja laukumā, jo viņš sestdien palika rezervē Spurs uzvarā ar 63:61 pār Goldensteitas Warriors un arī pagājušajā nedēļā noslēdzošajā Jūtas Vasaras līgas spēlē. Savukārt pārējos divos šī turnīra mačos viņš palika bez punktiem.

Tikmēr Bertāns Spurs vienībai pievienojies vien uz Lasvegasas turnīru, taču pirmajos divos mačos viņš nav piedalījies.

Bertāns pēc basketbola žurnālistu šonedēļ vēstītā jau panācis vienošanos par divu gadu līgumu ar vienību, kas gan pagaidām vēl nav oficiāli apstiprināts.

Lasvegasas līgas turpinājumā Spurs spēkosies ar Čikāgas Bulls vienību, bet pēc tam risināsies spēles par vietām.

Gromovs šosezon bija vienīgais Latvijas spēlētājs, kurš saglabāja savu pieteikumu NBA draftam. Kaut jūnija pirmajā pusē tika prognozēts, ka viņš komandām sevi parādījis ļoti pārliecinoši, spēlētājs, kurš iepriekšējā sezonā pārstāvēja Jūrmala/Fēnikss vienību, draftā netika izvēlēts.

Bertānu 2011.gada vasarā NBA draftā otrajā kārtā ar kopējo 42.numuru izvēlējās Indiānas Pacers komanda, bet uzreiz pēc tam viņš tika aizmainīts uz Sanantonio Spurs, kuram uz latvieti joprojām pieder tiesības. Viņš kļuva tikai par otro Latvijas basketbolistu, kurš draftēts NBA, bet pašlaik jau viņu skaits izaudzis līdz četriem. Tāpat uzbrucējs varētu kļūt par ceturto Latvijas basketbolistu, kurš spēlējis NBA.

Pagājušajā gadā Spurs komandu Jūtas un Lasvegasas Vasaras līgās pārstāvēja Dairis Bertāns.