Komentāri
Grīziņkalnā norisinājās “Ghetto Kabans 1vs1 – 2017”, kuru tiesāja Oļegs Latiševs
Foto: Ghetto Games

Ceturtdien, 15. jūnijā, Grīziņkalna sporta kompleksā, “Ghetto Basket” 9. sezonas 6. turnīra laikā aizvadītas viens pret viens izspēles “Ghetto Kabans 1vs1 – 2017”. Galvenā tiesneša lomu uzņēmās Oļegs Latiševs, kurš ne tikai paveica savu darbu nevainojami, bet arī iedvesmoja jaunos basketbola talantus.

Par Ghetto Kabanu kļuva Ghetto basket spēlētājs Ivars Žvīgurs, kurš sīvā cīņā uzvarēja Edmundu Elksni (2.vieta) un Kārli Lasmani (3.vieta).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sākot no Ghetto Kabana ¼ fināla  izspēlēm katras kārtas zaudētāji gremdējās ledus vannā, kuru sagatavos”Rūdīšanās skolas”  sagatavotajā vannā un viņiem pievienojās arī sportisti, kuri apmeklēja pasākumu.

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl