Komentāri
Ghetto Games labdarības akcijas ietvaros skolām ziedos 867 Sprite basketball bumbas
Foto: Ghetto Games

Noslēgusies divus mēnešus ilgā akcija, kuras laikā lielākā ielu kultūras un jauniešu kustība Latvijā Ghetto Games un atspirdzinošo dzērienu zīmols Sprite aicināja Latvijas iedzīvotājus laimētās bumbas ziedot jauniešiem, kuru sapnis ir basketbols. Ziedotās bumbas savus jaunos īpašniekus sasniegs rudens un ziemas mēnešos.

“Ir prieks redzēt, ka Latvijas iedzīvotāji atbalsta jauniešu sapni par sportu un ziedoto bumbu skaits ir tik liels, saka Ghetto Games vadītājs Raimonds Elbakjans. Ar Sprite sadarbojamies jau trešo gadu vērienīgā Ghetto Games Slam Dunk konkursa Sprite Kings of Air organizēšanā Grīziņkalnā. Tas ik gadu skatītāju rindās pulcē aizvien vairāk jauniešus, kuri pēc pasākuma ir tik pozitīvi uzlādēti un iedvesmoti, ka gatavi tūlīt sekot savam sapnim. Šogad Sprite Ghetto Basket Final Battle labākajam spēlētājam U15 grupā dāvāja iespēju klātienē Francijas pilsētā Lillē vērot Eiropas čempionāta basketbolā finālspēli. Kā turpinājums mūsu sadarbībai un kopīgi realizētājai kampaņai  Laimē bumbu, piespēlē tālāk!, daudziem jauniešiem reģionos dosim iespēju uzsākt savus pirmos soļus vai turpināt realizēt savu sapni par basketbolu,” stāsta Raimonds.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Basketbola bumbas jauniešiem tiks nogādātas Ghetto Cares projekta ietvaros, kura laikā rudens un ziemas mēnešos Ghetto Games līderis Raimonds dosies uz reģionu skolām, lai kopā ar jauniešiem sportotu, ieklausītos, diskutētu, iedvesmotos un spēcinātu sevi raksturā, garā un mērķtiecībā! Kopumā tika izvēlētas 15 skolas, kuru pieteikumi bija radošāki un motivējošāki kā citiem interesentiem.

Basketbols ir latviešu sirdīs

“Šī kampaņa uzskatāmi parāda to, ka basketbols ir latviešu sirdīs,” teic Irina Gailiša, Sprite zīmola vadītāja Baltijas valstīs. “Kampaņas laikā Latvijā tika reģistrēti vairāk nekā 60 000 korķīši, kas ir krietni lielāks skaits nekā bijām plānojuši, arī ziedoto bumbu skaits Latvijā ir lielāks nekā kaimiņvalstīs Lietuvā un Igaunijā. Mēs no sirds ceram, ka Sprite dāvātās bumbas jauniešus motivēs vēl vairāk pievērsties basketbolam.”

“Mēs kā uzņēmums vēlamies iedrošināt cilvēkus vairāk kustēties un piekopt aktīvu dzīvesveidu un uzskatām, ka Ghetto Games jau ir paveicis milzīgu darbu šajā jomā. Fizisko aktivitāšu popularizēšana ir daļa no apņemšanās motivēt sabiedrību cīnīties pret aptaukošanos, veicinot enerģijas balansu. Ir svarīgi kustēties, lai dedzinātu kalorijas un justos fiziski labāk. Un kāpēc gan neuzspēlēt basketbolu? skaidro Gailiša par to, kāpēc The Coca-Cola Company atbalsta aktīva dzīvesveida projektus.”

Kampaņas laikā no jūlija sākuma līdz augusta beigām ik dienu 50 laimīgajiem bija iespēja laimēt Sprite basketbola bumbu. Laimētājiem bija izvēle to paturēt sev vai dāvināt jauniešiem. Jaunos īpašniekus bumbas sasniegs ar Ghetto Games starpniecību.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl