Komentāri
Gailītis: gribētu VEF Rīga redzēt 12 latviešu spēlētājus, bet nevaram atļauties
Foto: F64

Latvijas čempionvienības basketbolā VEF Rīga galvenais treneris Jānis Gailīts savā vadītajā komandā vēlētos redzēt 12 pašmāju spēlētājus, taču klubs to nevar atļauties, teica pats Gailītis.

“Vēl tirgū meklējam saspēles vadītāju, kurš mums varētu palīdzēt – Latviju jau esam izmeklējuši. Neesam tik bagāta komanda kā citiem šķiet, nevaram citas Latvijas komandas pārpirkt. Esam runājuši ar Kasparu Vecvagaru, viņam situācija Kauņas “Žalgiris” klubā mainās tikpat strauji kā laiks ārā aiz loga. Gribētu redzēt 12 latviešu spēlētājus, bet viņu tirgus cena ir daudz lielāka nekā ārzemnieku un vienkārši nevaram atļauties,” uzsvēra latviešu speciālists.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO: VEF Rīga piekāpjas Freimanim un Kalev komandai

VEF Rīga VTB Vienotās līgas regulārā čempionāta piektdien savā laukumā ar 75:84 piekāpās Igaunijas komandai Tallinas Kalev, kuras rindās ar double-double izcēlās Latvijas basketbola izlases uzbrucējs Rolands Freimanis. Šis rīdziniekiem bija 15.zaudējums šosezon aizvadītajās Vienotās līgas 20 spēlēs.

“Esmu pateicīgs cilvēkiem, kuri vēl nāk uz basketbolu – mūsu rezultāti nav veiksmīgi, bet spēlētāji cenšas. Mēģināsim tam tikt pāri un rādīt labāku sniegumu, mēģināsim uz to strādā. Sakārtotā vidē mūsu jaunākajiem papildinājumiem Džošam Harelsonam un Džošam Bostikam būtu vieglāk iekļauties, bet mēs neesam tik sakārtoti,” stāstīja Gailītis.

Lasi vēl