Freimanim 15 gūti punkti un “double-double” “Muratbey” komandas zaudējumā Turcijas čempionāta spēlē

Latvijas basketbolists Rolands Freimanis svētdien guva 15 punktus un tika pie “double-double”, kas gan nepalīdzēja viņa pārstāvētajai Ušakas “Muratbey” komandai tikt pie uzvaras Turcijas čemionāta spēlē.

“Muratbey” savā laukumā ar 74:98 (24:20, 17:24, 20:31, 13:23) zaudēja Bursas “Tofas” basketbolistiem.

Freimanis šajā mačā spēlēja 32 minūtes un 48 sekundes, kas bija trešais ilgākais laiks komandā. Latvietis trāpīja astoņus no 15 divpunktu metieniem, vienu no četriem trīspunktniekiem un visus četrus soda metienus. Tāpat viņš izcīnīja 11 atlēkušās bumbas un izdarīja vienu rezultatīvu piespēli, kā arī tika pie divām piezīmēm.

“Muratbey” pēc pirmās ceturtdaļas bija vadība ar 24:20, taču pēc tam “Tofas” pārņēma vadību un beigās svinēja drošu uzvaru.

Bursas komandā Kalojans Ivanovs guva 21 punktu, bet “Muratbey” rindās rezultatīvākais ar 16 punktiem bija lietuvietis Šarūns Vasiļausks.

Ušakas komandai Turcijas čempionātā pārtrūka divu uzvaru sērija.

Turcijas čempionāta vadībā ar desmit uzvarām Stambulas vienības “Anadolu Efes” un “Bešiktaš”, kuras aizvadījušas attiecīgi 11 un 12 spēles, bet piekto pozīciju ar astoņiem panākumiem 11 mačos ieēnm Daira Bertāna pārstāvētā “Dariššafaka Doguš”.

Savukārt “Muratbey” ar četrām uzvarām 12 mačos atrodama 12.pozīcijā 16 komandu vidū.