Freimaņa Muratbey uzvar un iekļūst FIBA Čempionu līgas pamatturnīrā

Latviešu basketbolists Rolands Freimanis ceturtdien guva trīs punktus Starptautiskās Basketbola federācijas Čempionu līgas otrās kvalifikācijas kārtas atbildes spēlē, bet viņa pārstāvētā Turcijas komanda Ušakas Muratbey iekļuva pamatturnīrā, kur spēkosies arī ar Latvijas vienību Ventspili.

Atbildes spēlē Muratbey viesos ar rezultātu 85:66 (16:16, 16:22, 24:14, 29:14) pārspēja Klužas-Napokas komandu U-BT no Rumānijas, divu spēļu summā uzvarot ar rezultātu 178:156.

Freimanis šajā spēlē laukumā bija 14 minūtes un 25 sekundes, kuru laikā guva trīs punktus, realizējot savu vienīgo divpunktu metienu un vienu no diviem soda metieniem. Tāpat viņa kontā viena atlēkusī bumba, viena kļūda un četras piezīmes, kas deva efektivitātes rādītāja divus punktus.

Pēc pirmā puslaika latvieša pārstāvētais klubs atradās iedzinējos ar mīnus sešiem punktiem (32:38), taču trešajā ceturtdaļā viesi pārņēma iniciatīvu, pirms mača ceturtā nogriežņa atrodoties vadībā ar rezultātu 56:52. Ceturtās ceturtdaļas pirmajā pusē Muratbey basketbolisti pretiniekiem sarīkoja aukstu dušu, veicot izrāvienu ar 15:0, kas ļāva panākt 19 punktu pārsvaru. Mājinieki tā arī nespēja atspēlēties, un Muratbey svinēja uzvaru ar rezultātu 85:66

Muratbey komanda turnīrā iesaistījās no kvalifikācijas otrās kārtas, bet rumāņi pirmajā kārtā divreiz uzvarēja Kipras vienību Larnakas Petrolina AEK.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.