Francijas izlases lielākā zvaigzne Pārkers: Mums ir jārespektē Latvija

0 Komentāru
Francijas izlases lielākā zvaigzne Pārkers: Mums ir jārespektē Latvija
Foto: AFP/LETA

Francijas vīriešu basketbola izlasei savās mājās gaidāmajā Eiropas čempionāta ceturtdaļfināla mačā būs jārespektē Latvijas valstsvienība, uzskata komandas līderis Tonijs Pārkers.

“Mums ir jākoncentrējas un jāiet līdz galam. Mums vajag uzvarēt vēl trīs mačus, taču tas būs arvien smagāk un smagāk. Mums ir jārespektē Latvija. Viņiem komandā ir ļoti precīzi metēji. Ja mēs aizsargāsimies tāpat kā spēlē pret Turciju, viss būs kārtībā. Bet, ja ļausim viņiem mest, cīņa varētu būt grūta,” franču medijiem atklāja Pārkers.

FOTO: Tonijs Pārkers Francijas izlases sastāvā

Tikmēr viņa komandas biedrs Boriss Diavs atzīmē, ka Latvija ir zināms pretinieks, kuru var uzveikt. “Tomēr tā nav tipiska izlase. Latvija var izšaut brīdī, kad to vismazāk gaida. Tas nepavisam nav tas pretinieks, kuru gaidījām. Taču mēs ticam sev. Būs brīži, kad viņi iemetīs 3-4 grozus pēc kārtas. Mums tas būs jāiztur. Spēlētāju rotācija ļaus mums izturēt spiedienu un likt viņiem mest garām grozam,” akcentēja Diāvs.

Visticamāk, otrdien Latvijas izlase būs līdzdalībniece jauna Eiropas rekorda tapšanā. Jau sestdien Francijas izlases astotdaļfināla spēli ar Turciju Lillē apmeklēja 26 135 skatītāji, kas ir jauns visu laiku labākais rezultāts.

Latvija ar Franciju spēkojusies iepriekšējos divos Eiropas čempionātos – 2011. gada sacensību atklāšanas mačā latvieši zaudēja ar 78:89, bet vēlāk franči aizkļuva līdz finālam, kurā piekāpās Spānijai, savukārt 2013. gadā Latvija otrajā posmā piekāpās ar 91:102, bet Francija atkal sasniedza finālu, šoreiz tajā uzvarot Lietuvu.

0 Komentāru