“Valmiera”/ORDO “Triobet” Baltijas Basketbola līgas (BBL) spēlē pirmdien savā laukumā ar 86:76 (19:17, 19:10, 26:21, 22:28) pārspēja “Ogre”/”Kumho Tyre” komandu.

Valmierā notikušajā spēlē Latvijas čempiones rindās rezultatīvākais bija Artūrs Bērziņš, kurš guva 19 punktus un savāca sešas bumbas zem groziem, 15 punkti Mārtiņam Laksam, bet 13 punktus iemeta Demjers Pitss.

Tikmēr pretiniekiem 15 punktus guva komandas kapteinis Gints Antrops, bet pa 12 punktiem Mārcim Vītolam un Laurim Mizim.

Foto

Valmieras basketbolisti ogrēniešiem pirmajās četrās minūtēs neļāva iekarot savu grozu, kamēr paši sameta septiņus punktus. Pirmā ceturkšņa beigās “Ogre”/”Kumho Tyre” izlīdzināja spēles gaitu, taču otrās ceturtdaļas vidū laukuma saimnieki panāca jau desmit punktu starpību (29:19). Puslaiku mājinieki uzvarēja ar 38:27, arī spēles otrajā nogrieznī saglabājot pārsvaru un tiekot pie panākuma ar rezultātu 86:76.

Valmierieši BBL turnīrā guvuši sešas uzvaras pēc kārtas, bet iepriekšējā šī turnīra spēlē ar 77:55 tika uzveikta “Jēkabpils”. Ceturtdien Latvijas čempioni sev vēsturisko 2016.gadu noslēdza ar uzvaru, “Olybet” Latvijas Basketbola līgas (LBL) regulārā čempionāta mačā savā laukumā ar 86:84 pārspējot “Liepāja”/”Triobet” komandu.