Svētdien, 2. oktobrī, Vidzemes Olimpiskajā centrā OlyBet Latvijas Basketbola līgas sezonas pirmo mājas spēli aizvadīja Valmiera/ORDO, pārliecinoši ar rezultātu 89:75 pārspējot Valka/Valga basketbolistus. Valmieriešu uzvarā rezultatīvākais ar 17 punktiem bija Lauris Blaus.

Spēles sākums gan nedaudz veiksmīgāks padevās viesiem no Valkas/Valgas. Latvijas un Igaunijas robežkomanda līdz pirmās ceturtdaļas vidum bija iekrājusi piecu punktu pārsvaru. Pirmā ceturkšņa otrajā pusē Mārtiņš Laksa izlīdzināja spēles rezultātu, bet Laura Blaua rezultatīvā spēle Latvijas čempionvienībai ļāva noslēgt ceturtdaļu vadībā ar 24:20. Otrās ceturtdaļas ievadā valmierieši sekmīgi realizēja savus uzbrukumus un ātri panāca 11 punktu pārsvaru. Ceturkšņa vidū BK Valka/Valga veica izrāvienu, pietuvojoties līdz divu punktu deficītam, bet Raimonda Gabrāna divi pēc kārtas realizētie tālmetieni atjaunoja valmieriešiem drošāku pārsvaru un pirmais puslaiks noslēdzās ar rezultātu 49:41.

Foto

Spēles otrajā puslaikā valmierieši droši kontrolēja spēles gaitu. Trešajā ceturtdaļā produktīvi spēlēja komandas līderi Mārtiņš Laksa, Jānis Kaufmanis un Lauris Blaus, kopīgiem spēkiem pieaudzējot Valmiera/ORDO pārsvaru līdz 75:59. Noslēdzošajā ceturtdaļā nepilnas piecas minūtes līdz spēles beigām Ervīna Jonāta danks panāca +20 Valmiera/ORDO basketbolistiem. Noslēdzošajās minūtēs iespēja doties laukumā tika dota Valmieras jaunajiem basketbolistiem Edgaram Kaufmanim un Ojāram Bērziņam, kas ļāva viesiem nedaudz samazināt rezultāta starpību, bet tas netraucēja Valmiera/ORDO uzvarai ar rezultātu 89:75.

Valmiera/ORDO – Valka/Valga 89:75 (24:20, 25:21, 26:18, 14:16)
Valmiera/ORDO: Blaus 17, Laksa 14, Kaufmanis J. 14, Gabrāns 14 (6rp), Vokers 11 (9ab), Jonāts 7, Mālmanis 6, Varanausks 6, Kaufmanis E, Bērziņš O.
BK Valka/Valga: Žvīgurs 18, Vēski 11, Sāge 9, Kanbergs 8, Lindmets 8, Silavs 7, Bricis 6, Rādiks 5, Pētersons 3.
Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.