FOTOGALERIJA! Spilgtākie mirkļi, kā Bertāna ”Darussafaka” pieveica Vitorijas ”Baskonia”

Komentāri
FOTOGALERIJA! Spilgtākie mirkļi, kā Bertāna ”Darussafaka” pieveica Vitorijas ”Baskonia”
Foto: darussafakadogusbasketbol.com ()

Latviešu basketbolists Dairis Bertāns ceturtdien iemeta 29 punktus ULEB Eirolīgas mačā, bet viņa pārstāvētā Turcijas komanda Stambulas “”Darussafaka Doguš” savā laukumā ar 98:89 (20:24, 27:22, 30:22, 21:21) pieveica Spānijas klubu Vitorijas “Baskonia”. Mēs Tev piedāvājam aplūkot spilgtākos foto mirkļus no šīs spēles.

Bertāna 29 iemestie punkti ir viņa karjeras rekords ULEB Eirolīgā. Līdz šim viņa rezultativitātes rekords šajā turnīrā bija 15 punkti, ko viņš uzstādīja oktobrī. Tāpat latvietis labojis savus labākos sasniegumus rezultatīvajās piespēlēs (piecas) un nopelnītajos efektivitātes punktos (31).

Foto

Latviešu basketbolists šajā mačā laukumā pavadīja 26 minūtes un 41 sekundi, kuru laikā grozā iemeta septiņus no deviņiem divpunktniekiem, trīs no četriem trejačiem un visus sešus ”sodiņus”. Tāpat basketbolista rēķinā piecas rezultatīvas piespēles, viena kļūda, trīs piezīmes un seši izprovocēti noteikumu pārkāpumi.

Video: Bertāns aizvada, iespējams, mūža spēli Eirolīgā

Šāds sniegums Bertānam ļāva tikt pie iespaidīga 31 efektivitātes punkta, kas viņu padara par vienu no pretendentiem uz ULEB Eirolīgas kārtas vērtīgākā basketbolista balvu. Bertāns kļuva par šīs spēles rezultatīvāko basketbolistu.

Lasi vēl