Jau ziņots, ka vakardienas spēlē BK Ventspils guva uzvaru pār esošajiem Latvbijas Basketbola līgas čempioniem Valmiera/ORDO ar rezultātu  94:79 (26:19, 29:13, 25:28, 14:19).

Jau pēc pirmā puslaika viesiem bija 23 punktu pārsvars – 55:32. Ceturtās ceturtdaļas pirmajā pusē valmierieši pamanījās iemest desmit punktus pēc kārtas un pietuvoties līdz 70:82, tomēr tā arī bija pēdējā intriga spēlē.

Uzvarētājiem ar 17 punktiem izcēlās Folerins Kempbels, 14 punktus sameta Ronalds Zaķis, bet kopā vismaz desmit punktus guva seši ventspilnieki.

Foto

Tikmēr Valmiera/ORDO rindās ar 21 punktu atzīmējās Jānis Kaufmanis, bet pa 15 punktiem sameta Mārtiņš Laksa un amerikāņu aizsargs Demjers Pitss. Pitsam, kurš iepriekšējā sezonā pārstāvēja ventspilnieku krāsas, šī bija pirmā spēle Valmieras vienībā.