Komentāri
FOTO: VEF Rīgas skolu superlīgas astotajā sezonā turnīram būs jauna vizuālā identitāte
Foto: LETA ()

VEF Rīgas skolu superlīgas gaidāmajā sezonā turnīram būs jauna vizuālā identitāte, kas liecina par šo sacensību stabilitāti un patstāvību, trešdien notikušajā preses konferencē atklāja sacensību organizatori.

VEF Rīgas skolu superlīgas sacensības norisināsies jau astoto gadu pēc kārtas, un tās ir kļuvušas par nozīmīgāko basketbola turnīru Rīgas vispārējās izglītības iestāžu basketbola komandām, pārņemot Rīgas domes kausa izcīņas labākās tradīcijas.

Šosezon zēnu turnīrā ir pieteikušās 28 skolu komandas, kamēr meitenēm par Rīgas labākās basketbola komandas titulu cīnīsies 12 skolas.

VEF Rīgas skolu superlīga ir absolūti stabils un pastāvīgs projekts, neatkarīgi no tā, kas ir projekta veidotāji un atbalstītāji. Tāpēc bija svarīgi izstrādāt individualizētu superlīgas identitāti, kas, manuprāt, ir lieliski izdevies,” žurnālistiem sacīja Latvijas vicečempiones VEF Rīga prezidents Edgars Jaunups. “Jaunajā superlīgas logo, kas ir mākslas darbs, attēlots stilizēts S burts, kas simbolizē ne tikai superlīgas vārdu, bet arī, piemēram, Supermenu. Ceru, ka šis kļūs par svarīgu zīmolu, par kuru jaunieši cīnīsies arī pēc 20 gadiem.”

Foto

 

Jaunups norādīja, ka ar superlīgas organizatorisko pusi joprojām viss ir kārtībā, jo VEF Rīga kopā ar Ghetto Games un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldi cenšas ne tikai saglabāt labās lietas no iepriekšējiem gadiem, bet arī ieviest ko jaunu.

“Šis “VEF Rīgas skolu superlīgai” jau būs astotais gads, tāpēc liels gandarījums un liels paldies Rīgas domei un tās sporta pārvaldei, ka ilgtermiņā attīstām šo projektu. Ritenis ir izdomāts, nevienu gadu no jauna šī ideja nav jāpierāda, bet varam domāt, kā pasākumu uzlabot,” teica Jaunups.

Lasi vēl