Komentāri
FOTO: VEF Rīgas skolu superlīgas astotajā sezonā turnīram būs jauna vizuālā identitāte
Foto: LETA ()

VEF Rīgas skolu superlīgas gaidāmajā sezonā turnīram būs jauna vizuālā identitāte, kas liecina par šo sacensību stabilitāti un patstāvību, trešdien notikušajā preses konferencē atklāja sacensību organizatori.

VEF Rīgas skolu superlīgas sacensības norisināsies jau astoto gadu pēc kārtas, un tās ir kļuvušas par nozīmīgāko basketbola turnīru Rīgas vispārējās izglītības iestāžu basketbola komandām, pārņemot Rīgas domes kausa izcīņas labākās tradīcijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šosezon zēnu turnīrā ir pieteikušās 28 skolu komandas, kamēr meitenēm par Rīgas labākās basketbola komandas titulu cīnīsies 12 skolas.

VEF Rīgas skolu superlīga ir absolūti stabils un pastāvīgs projekts, neatkarīgi no tā, kas ir projekta veidotāji un atbalstītāji. Tāpēc bija svarīgi izstrādāt individualizētu superlīgas identitāti, kas, manuprāt, ir lieliski izdevies,” žurnālistiem sacīja Latvijas vicečempiones VEF Rīga prezidents Edgars Jaunups. “Jaunajā superlīgas logo, kas ir mākslas darbs, attēlots stilizēts S burts, kas simbolizē ne tikai superlīgas vārdu, bet arī, piemēram, Supermenu. Ceru, ka šis kļūs par svarīgu zīmolu, par kuru jaunieši cīnīsies arī pēc 20 gadiem.”

Foto

 

Jaunups norādīja, ka ar superlīgas organizatorisko pusi joprojām viss ir kārtībā, jo VEF Rīga kopā ar Ghetto Games un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldi cenšas ne tikai saglabāt labās lietas no iepriekšējiem gadiem, bet arī ieviest ko jaunu.

“Šis “VEF Rīgas skolu superlīgai” jau būs astotais gads, tāpēc liels gandarījums un liels paldies Rīgas domei un tās sporta pārvaldei, ka ilgtermiņā attīstām šo projektu. Ritenis ir izdomāts, nevienu gadu no jauna šī ideja nav jāpierāda, bet varam domāt, kā pasākumu uzlabot,” teica Jaunups.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl