FOTO: VEF Rīga uzveic veiksmīgi spēlējošo BK Jelgava

Pievienot komentāru
FOTO: VEF Rīga uzveic veiksmīgi spēlējošo BK Jelgava
Foto: Mikus Kļaviņš/vefriga.com

VEF Rīga ceturtdien Aldaris LBL mājas spēlē ar 86:59 pārspēja BK Jelgavu. VEF Rīga komandā Mārtiņš Meiers iemeta 14 punktus un savāca 11 atlēkušās bumbas, 13 punktus pievienoja Lude Hākansons. Ar 12 punktiem atzīmējās Fransisko Kruss, bet pa desmit iemeta Dāvis Geks un Jānis Bērziņš, kuram arī sešas atlēkušās bumbas un trīs rezultatīvas piespēles.

Pats spēles sākums nedaudz veiksmīgāks padevās viesiem no Zemgales, kuri pēc pirmās ceturtdaļas atradās vadībā ar diviem punktiem 19:21. Otrajā ceturtdaļā kā atbilde sekoja VEF Rīga izrāviens un 13 punktu pārsvara iegūšana, dodoties puslaikā 40:27. Trešajā ceturtdaļā jelgavnieki nedaudz pietuvojās 56:49, uz ceturtajā ceturtdaļā VEF Rīga vēlreiz atbildēja ar rezultatīvu sniegumu. Spēles noslēgumā VEF vienība bija pārāka par Jelgavu ar 86:59.

 FOTO: VEF Rīga uzveic BK Jelgava

Jelgavas labā 13 punktus guva Andris Justovičs, 12 – Kristapam Gludītim, bet 11 punkti un četras rezultatīvas piespēles Kristapam Pļavniekam. VEF Rīga komandā Mārtiņš Meiers iemeta 14 punktus un savāca 11 atlēkušās bumbas, 13 punktus pievienoja Lude Hākansons.Ar 12 punktiem atzīmējās Fransisko Kruss, bet pa desmit iemeta Dāvis Geks un Jānis Bērziņš, kuram arī sešas atlēkušās bumbas un trīs rezultatīvas piespēles.