VEF Rīga svētdien Latvijas Basketbola līgā (LBL) ar 113-75 uzveica Valka/Valga vienību. Pirmajā ceturtdaļā agresīva vefiešu aizsardzība un sekmīga uzbrukuma realizācija ļāva iegūt 15 punktu pārsvaru. Otrajā ceturtdaļā bija līdzīgāka cīņa, puslaikā komandām dodoties pie rezultāta 53-41, VEF Rīga labā.

Trešajā ceturksnī VEF iemeta 34 punktus un pirms ceturtās ceturtdaļas atradās vadībā ar 87-54. Spēles noslēgumā VEF Rīga vienībai pārliecinoša uzvara ar 113-75. VEF Rīga sastāvā. Ričmonds Vilde izcēlās ar 18 punktiem un septiņām atlēkušajām bumbām, Jānis Bērziņš – 17 punktiem, piecām atlēkušajām bumbām un piecām rezultatīvām piespēlēm. Mareks Mejeris savāca 15 punktus un deviņas atlēkušās bumbas, bet Lude Hākansons bija tuvu triple-double robežai (13 punktu, 12 rezultatīvas piespēles un astoņas atlēkušās bumbas). Pretinieku komandā Mārtiņš Berķis iemeta 18 punktus.