FOTO: VEF Rīga īstā drāmā piedzīvo sāpīgu zaudējumu pret Enisey

Pievienot komentāru
FOTO: VEF Rīga īstā drāmā piedzīvo sāpīgu zaudējumu pret Enisey
Foto: Romāns Kokšarovs/F64

Visu spēli ritēja ļoti līdzīga cīņa, jo pēc katras no pirmajām trim ceturtdaļām abas komandas šķīra vien pa punktam. Spēles noslēgumā labāka bija Krasnojarskas Enisey vienība, tiekot pie uzvaras 71:73. VEF Rīga sastāvā 15 punkti un septiņas atlēkušās bumbas Kītonam Nenkivilam, pa 13 punktiem Giljem Rubio un Ludem Hākansonam. Enisey vienībā 18 punktus un septiņas rezultatīvas piespēles savāca Dīdžejs Kenedijs.

Komentāri par spēli:

VEF Rīga galvenais treneris Karloss Frade: “Sāpīgs zaudējums. Pieļāvām daudz kļūdu un kopumā bija neveiksmīga spēle, bet labā lieta visā ir tā, ka nepārstājām cīnīties. Ar šādām līdzīgām spēlēm spēsim augt un progresēt. Šodien veiksme nebija mūsu sabiedrotā. Tāpēc jāturpina vien kārtīgi strādāt ik dienu, lai neveiksmi pārvērstu veiksmē.”

VEF Rīga spēlētājs Kītons Nenkivils: “Mēs turpināt progresēt no spēles uz spēli. Šodien cīnījāmies un tā ir lieta, uz kuru varam būvēt savu spēli. Šis līmenis (VTB Vienotajā līgā) ir ļoti augsts, tajā mūsu komandai nav tik liela pieredze. Kopumā šeit ir ļoti fizisks basketbols, kas ir citādāk kā salīdzinājumā ar vietām, kur spēlēju iepriekš. Tomēr arī tam pielāgosimies.”

FOTO: VEF Rīga mača izskaņā neizmanto iespējas izraut uzvaru pār Enisey

Krasnojarskas Enisey galvenais treneris Oļegs Okulovs: “Mēs bijām lietas kursā par VEF, jo skatījāmies tā iepriekšējās spēles, tāpēc gaidījām grūtu cīņu. Šajā spēlē aizsardzībā spēlējām labāk, ko nevar teikt par uzbrukumu. Spēle nebija skaista, bet rezultāts ir galvenais – uzvara paliek uzvara.”

Krasnojarskas Enisey spēlētājs Dīdžejs Kenedijs: “Bija smaga cīņa, bet esmu priecīgs par gūto panākumu.”

VEF Rīga – Enisey 71:73 (15-14, 18-20, 20-20, 18-19)

VEF Rīga: Nenkivils 15, Hākansons 13, Rubio 13, Makdauels 7, Bērziņš 6, Meiers 6, Kruss 4, Mejeris 3, Smits 2, Strēlnieks 2.

Enisey: Kenedijs 18, Džeimss 10, Teilors 9, Vzdihalkins 9, Spiridonovs 8, Sergejevs 8, Jakovenko 7, Olbrehts 4.