FOTO: valmierieši pārliecinoši apspēlē LBL debitantus

0 Komentāru
FOTO: valmierieši pārliecinoši apspēlē LBL debitantus
Foto: bkvalmiera.lv

Sestdien, 21. novembrī, Aldaris Latvijas Basketbola līgas spēlē Valmiera/ORDO savā laukumā ar rezultātu 95:62 sagrāva Ogre/Kumho Tyre komandu. 17 punktus šajā mačā guva Jānis Kaufmanis un Artūrs Bērziņš.

Spēli rezultatīvi iesāka Aigars Šķēle, gūstot sešus no pirmajiem septiņiem valmieriešu punktiem un izvirzot mājiniekus vadībā. Viesu rindās pretsparu valmieriešu ofensīvai centās dot Mārcis Vītols, bet ar viņa pūlēm bija par maz, lai apturētu Mārtiņa Laksas, Dāvja Rozīša un Haralda Kārļa precīzos metienus. Mājinieki panāca 10 punktu pārsvaru, bet no rezervistu soliņa spēlē iegājušie Jānis Lasmanis un Raimonds Pabrieža īsā laikā kopā realizēja trīs trejačus, samazinot rezultāta starpību.

FOTO

 Pirmā ceturtdaļa noslēdzās ar 22:17, valmieriešiem atrodoties vadībā. Otro ceturksni ar precīzu trejaci iesāka Jānis Kaufmanis, uzsākot Valmiera/ORDO izrāvienu, kas ļāva panākt +12 mājiniekiem. Otrajā ceturksnī ogrēnieši centās samazināt starpību, bet mājinieki noturēja pārsvaru un pirmā puslaika pēdējā minūtē pa grozam guva Artūrs Bērziņš un Mārtiņš Vīņauds, noslēdzot mača pirmās 20 minūtes ar 51:35.

Otrā puslaika ievadā Kārļa Apsīša un Laura Miža precīzie trīspunktu metieni samazināja rezultāta starpību līdz 12 punktiem, tomēr valmierieši saasināja savu aizsardzību, krietni apgrūtinot Ogres uzbrukumus un liekot pretiniekiem vairākkārt pārtērēt uzbrukumam atvēlēto laiku. Valmieriešiem izdevās veikt 14-2 izrāvienu, kas lielā mērā izšķīra mača likteni. Pēc trešā ceturkšņa Valmiera/ORDO pārsvars sasniedza 69:46. Noslēdzošajā ceturtdaļā pārliecību uzbrukumā sajuta Mārtiņš Vīņauds, kurš aizvadīja savu sezonas līdz šim rezultatīvāko maču, bet Jānis Kaufmanis ”iebēra pretinieku grozā vairākus trīspunktu metienus un Valmiera/ORDO guva pārliecinošu uzvaru ar 95:62.

0 Komentāru