FOTO: Valmieras/ORDO spilgtākie spēles brīži cīņā ar Pieno Zvaigzdes

Pievienot komentāru
FOTO: Valmieras/ORDO spilgtākie spēles brīži cīņā ar Pieno Zvaigzdes
Foto: bkvalmiera.lv ()

Otrdien, 8. novembrī, Triobet Baltijas Basketbola līgas spēlē Valmiera/ORDO piedzīvoja minimālu zaudējumu, ar 58:59 piekāpjoties Lietuvas komandai Pieno Zvaigzdes. Valmieriešu rindās ar 16 punktiem rezultatīvākais bija Jānis Kaufmanis. 

Abas komandas BBL turnīrā iepriekš bija tikušās četras reizes, uzvaras dalot uz pusēm. Pērnajā sezonā abas vienības tikās BBL ceturtdaļfinālā, kur valmierieši tika pie diviem panākumiem un divu spēļu summā uzvarēja ar 161:149.

Foto

B apakšgrupā līdere ar piecām uzvarām tikpat mačos ir Pieno žvaigždes, kurai ar trim panākumiem četros mačos seko Jēkabpils un Ogre/Kumho Tyre komandas, bet Valmiera/ORDO ar divām uzvarām četrās spēlēs atrodama ceturtajā pozīcijā. Viena uzvara ir TTU vienībai, bet Mogiļevas Borisfen un Rakveres Tarvas basketbolisti zaudējuši attiecīgi trijās un četrās spēlēs.

Savukārt A apakšgrupā līderei Raplas Avis kontā ir trīs uzvaras četrās spēlēs, bet Barons kvartāls tikuši pie diviem panākumiem trīs mačos. Pa divām uzvarām četros mačos ir Liepāja/Triobet un Ķēdaiņu Ņevežis kontā, bet vienu uzvaru divos mačos ir guvusi Jūrmala/Fēnikss vienība. Tikmēr bez uzvarām ir Port of Parnu, bet Kazahstānas klubs Atirau Barsi turnīrā iesaistīsies vien decembrī.

Šosezon BBL čempionāta pamatturnīrā spēlē 14 komandas, kuras ir sadalītas divās grupās.