FOTO: Valmiera/ORDO nosargā svarīgu uzvaru Jēkabpilī

Komentāri
FOTO: Valmiera/ORDO nosargā svarīgu uzvaru Jēkabpilī
Foto: bkvalmiera.lv ()

Sestdien, 12. novembrī OlyBet Latvijas Basketbola līgā Valmiera/ORDO ar rezultātu 71:67 izbraukumā uzveica BK Jēkabpils basketbolistus. Valmieriešu uzvaru ar double-double – 20 punktiem un 10 atlēkušajām bumbām kaldināja Jānis Kaufmanis.

Spēles pirmos divus grozus guva Valmiera/ORDO basketbolisti, bet BK Jēkabpils komanda atbildēja ar precīziem metieniem, izlīdzinot rezultātu. Līdz pirmās ceturtdaļas vidum abas komandas apmainījās ar precīziem uzbrukumiem. Pārsvaru jēkabpiliešiem izdevās panākt pirmā ceturkšņa otrajā pusē, nostādot viesus iedzinējos ar 8:12. Tomēr pirms ceturtdaļas izskaņas Artūrs Bērziņš ar tālmetienu un Jānis Kaufmanis ar rezultatīvu caurgājienu pārņēma spēles vadību. Otro ceturtdaļu abas komandas uzsāka apmainoties ar precīziem metieniem, bet Jāņa Kaufmaņa trīs pēc kārtas gūtie grozi ļāva Valmiera/ORDO panākt pirmo nozīmīgo izrāvienu – 23:15. Jēkabpiliešiem divas reizes izdevās pietuvoties līdz četriem punktiem, bet ceturtdaļas pēdējās trīs ar pusi minūtēs dominēja valmierieši. Jānis Kaufmanis realizēja trīs punktu metienu un rezultatīvi puslaika izskaņā nospēlēja Raimonds Gabrāns un Ervīns Jonāts, noslēdzot pirmās divdesmit minūtes ar pārliecinošu vadību – 41:23.

Foto

Jau otrā puslaika sākumā Ervīna Jonāta rezultatīvais sniegums ļāva Latvijas čempionvienībai sasniegt 22 punktu pārsvaru. Valmierieši iespaidīgo pārsvaru saglabāja visu trešo ceturtdaļu un nedaudz vairāk kā minūti pirms trešā ceturkšņa noslēguma Raimonds Gabrāns panāca +24. Jēkabpilieši dažus punktus atspēlēja, bet tas netraucēja pirms pēdējām 10 minūtēm vidzemniekiem atrasties pārliecinošā vadībā ar 60:40. Rinalda Sirsniņa precīzie metieni no tālās distances un Andreja Šeļakova rezultatīvā spēle groza apakšā ceturtajā ceturtdaļā ļāva mājiniekiem samazināt starpību. Pus minūti pirms spēles noslēguma divus svarīgus soda metienus realizēja Raimonds Gabrāns, panākot +9. Pēdējā pusminūtē jēkabpilieši guva piecus bezatbildes punktus, tomēr Valmiera/ORDO ar rezultātu 71:67 turnīra tabulā ierakstīja piekto uzvaru, tādējādi paceļoties no sestās uz ceturto pozīciju.

Lasi vēl