FOTO: Valmiera/ORDO galvenā trenera amatā apstiprināts Štelmahers

Pievienot komentāru
FOTO: Valmiera/ORDO galvenā trenera amatā apstiprināts Štelmahers
Foto: F64

Aldaris Latvijas Basketbola līgas komandas Valmiera/ORDO galvenā trenera amatā apstiprināts Roberts Štelmahers, vēsta klubs.

Kā zināms, pēc sekmīgi aizvadītā sezonas sākuma Valmiera/ORDO piedzīvoja četrus zaudējumus septiņās spēles, kas lika atbrīvot no darba komandas galveno treneri Ainaru Zvirgzdiņu. Viņa pienākumus pārņēma Gatis Melderis, kura vadībā četrās spēlēs valmierieši spēja izcīnīt tikai vienu uzvaru.

“Pirmkārt jau jāsaka liels paldies par doto iespēju pievienoties Valmieras basketbola klubam, kurš ir pazīstams kā klubs ar senām tradīcijām un ļoti augstām ambīcijām. Priecāšos būt Valmieras tradīciju turpinātājs, un tajā pašā laikā man pašam šis būs liels personiskais izaicinājums – īstenot kluba izvirzītās ambīcijas. Piedāvājumu uzņemties Valmiera/ORDO komandas galvenā trenera pienākumus saņēmu diezgan negaidīti, taču lēmuma pieņemšana it nemaz nebija sarežģīta. Esmu apmierināts ar notikumu dinamiskumu un ar prieku pārcelšos no vienas Latvijas malas uz otru. Protams, esmu sekojis līdzi arī Valmieras komandas gaitām, bet neesmu vēl pilnībā līdz sīkumiem izpētījis visu un iepazinies ar komandu. Tai noteikti ir potenciāls, tas visiem ir acīmredzams. Strādāsim palēnām, soli pa solim iesim uz priekšu, neko nesasteigsim. Ņemsim vērā visus apstākļus, strādāsim un mēģināsim sasniegt kluba un komandas mērķus,” klubs citē jauno komandas galveno treneri Štelmaheru.

FOTO: Roberts Štelmahers

“Galvenā trenera amatam izskatījām vairākas kandidatūras, taču ir liels gandarījums, ka izdevās vienoties par sadarbību tieši ar Štelmaheru, kurš sevi ir apliecinājis ļoti augstā līmenī gan kā treneris, gan spēlētājs. Latvijas un Baltijas čempiona tituli ar Ventspili kā galvenajam trenerim ir rādītājs pats par sevi. Sezona ir tikai pusē, un ir pietiekami ilgs laiks, lai Robertam būtu iespēja sagatavot komandu izšķirošajām cīņām. Gribu pateikt lielu paldies par darbu arī trenerim Melderim, kurš uzņēmās komandas vadību uz laiku, turklāt ļoti sarežģītā situācijā,” teica Valmiera/ORDO ģenerālmenedžeris Mārtiņš Bērziņš.

Trenera karjeru 41 gadu vecais Štelmahers sāka 2009. gadā, kad kļuva par Lietuvas kluba Viļņas Perlas galveno treneri, bet nākamā gada oktobrī viņš pēc galvenā trenera atlaišanas īsu brīdi vadīja Lietuvas vareno klubu Viļņas Lietuvos rytas. Pēc tam gan Štelmahers atgriezās Lietuvos rytas fārmklubā Perlas.

 

Lasi vēl