Valsts čempione “Valmiera”/ORDO sev vēsturisko 2016.gadu ceturtdien noslēdza ar uzvaru, jo “Olybet” Latvijas Basketbola līgas (LBL) regulārā čempionāta mačā savā laukumā ar 86:84 (17:20, 24:17, 21:21, 24:26) pārspēja “Liepāja”/”Triobet” komandu.

Valmieriešu sastāvā 15 punktus šajā cīņā iemeta Artūrs Bērziņš, kamēr 13 punktus un 12 atlēkušās bumbas pievienoja Ervīns Jonāts. Savukārt “Liepāja”/”Triobet” rindās ar 16 punktiem atzīmējās Malkolms Grifins, bet 15 punktus guva Artjoms Butjankovs.

Šo maču lieliski iesāka liepājnieki, izvirzoties vadībā ar 10:1, bet pēc tam izdevās panākt arī desmit punktu pārsvaru. “Valmiera”/ORDO gan pēc tam izlīdzināja spēles gaitu un spēja pretiniekus panākt. Kopumā pirmais puslaiks aizritēja līdzvērtīgā cīņā, bet lielajā pārtraukumā ar četru punktu pārsvaru devās jau valmierieši (41:37).

Foto

Līdzvērtīga cīņa bija arī otrajā puslaikā, tomēr septiņas ar pusi minūtes līdz pamatlaika beigām “Valmiera”/ORDO bija izvirzījusies vadībā ar 11 punktiem – 71:60. Tālāk “Liepāja”/”Triobet” pretiniekus nepalaida, turklāt spēles izskaņu valmierieši aizvadīja nepārliecinoši. 47 sekundes pirms pamatlaika beigām Karls Montgomerijs samazināja mājinieku pārsvaru tikai līdz diviem punktiem (84:86), bet turpinājumā pašreizējiem Latvijas čempioniem izdevās nosargāt uzvaru.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.