FOTO: Valmiera/ORDO basketbolisti sporto kopā ar bērniem

Pievienot komentāru
FOTO: Valmiera/ORDO basketbolisti sporto kopā ar bērniem
Foto: bkvalmiera.lv ()

Trešdien, 9.novembrī ar viesošanos Valmieras 5.vidusskolā Valmiera/ORDO spēlētāji aizsāka projekta Spēlē kopā ar Valmiera/ORDO otro sezonu. Sociālajā projektā basketbolisti viesosies Valmieras un Vidzemes reģiona skolās, kur aizvadīs sporta stundas kopā ar skolēniem.

Projekta Spēlē kopā ar Valmiera/ORDO mērķis ir popularizēt aktīvu, veselīgu dzīvesveidu, Valmiera/ORDO LBL1/BBL komandas basketbolistiem piedaloties sporta stundās un rādot pozitīvo piemēru par sportisku dzīvesveidu.  Projekts tika aizsākts 2015./2016. gada basketbola sezonā un tā ietvaros tika apciemotas 10 skolas. Šosezon basketbolisti viesosies sākumskolu pirmajās klasēs, vadīs sporta stundas, sportos kopā ar bērniem un atbildēs uz tos interesējošiem jautājumiem par basketbolistu ikdienu. Projekts ilgs visu sezonu un tā ietvaros plānots viesoties 10 skolās.

Foto

Projekta pirmajā reizē Valmiera/ORDO spēlētāji Jānis Kaufmanis un Haralds Kārlis apciemoja Valmieras 5.vidusskolas pirmklasniekus un kopā ar tiem aizvadīja sporta nodarbību, kurā novērtēja, cik lielā mērā pirmklasnieki ir pazīstami ar basketbola elementiem un parādīja savas prasmes ”bumbas savaldīšanā”. Skolēniem bija iespēja iztaujāt spēlētājus par basketbolu un pārbaudīt basketbolistu enerģiju un izturību, sportojot kopā ar pirmklasniekiem.