FOTO: Valmiera/ORDO atspēlējas un trakā mačā pārspēj Baronu/LDz

Pievienot komentāru
FOTO: Valmiera/ORDO atspēlējas un trakā mačā pārspēj Baronu/LDz
Foto: bkvalmiera.lv

Aldaris Latvijas Basketbola līgā Valmiera/ORDO aizraujošā mačā atspēlēja 18 punktu deficītu ceturtajā ceturtdaļā un pagarinājumā ar rezultātu 96:93 izcīnīja uzvaru pret Barons/LDz.

Trešajā ceturtdaļā vienīgais rezultatīvais Valmiera/ORDO spēlētājs bija Artūrs Bērziņš, bet Barons/LDz izdevās palielināt pārsvaru un pirms izšķirošās ceturtdaļas Valmiera/ORDO draudēja pirmais zaudējums savā laukumā, rezultāts 50:68. Ceturtajā ceturtdaļā Mārtiņš Laksa uzsāka Valmiera/ORDO izrāvienu, kuru noslēdza Armands Šķēle, divas reizes ”apzogot pretiniekus un palīdzot komandai gūt 11 punktus pēc kārtas. Pēc Raimonda Gabrāna precīzā trīspunktu metiena vidzemnieki pietuvojās viesiem līdz -3 (70:73). Tomēr divarpus minūtes līdz pamatlaika beigām Kristaps Dārgais palielināja viesu pārsvaru līdz 8 punktiem.  Spēles pamatlaika izskaņā Artūrs Bērziņš un Mārtiņš Laksa atspēlēja deficītu un panāca valmieriešu lielāko pārsvaru spēlē +3, bet pēdējā minūtē Dāvis Zonne ar rezultatīvu trīspunktu metienu izglāba Barons/LDz un izcīnīja papildlaiku – 81:81.

FOTO: Valmiera/ORDO paveic šķietami neticamo – atspēlējas un pieveic Baronu/LDz

Spēles pieliktajās piecās minūtēs risinājās aizraujoša cīņa, priecējot Vidzemes Olimpiskajā centrā sanākušos līdzjutējus. Haralds Kārlis iespaidīgi trieca bumbu grozā no augšas, pielabojot neprecīzu metienu. Komandas apmainījās ar precīziem trīspunktu metieniem četros uzbrukumos pēc kārtas. Mača izskaņā Valmiera/ORDO vadību palīdzēja noturēt Haralda Kārļa precīzie soda metienu un valmierieši izcīnīja uzvaru ar 96:93.