FOTO: Valmiera/ORDO aizvada treniņu Igaunijā, lai uzsāktu BBL pusfināla cīņu

0 Komentāru
FOTO: Valmiera/ORDO aizvada treniņu Igaunijā, lai uzsāktu BBL pusfināla cīņu
Foto: bkvalmiera.lv ()

Otrdien, 15. martā, plkst. 18:30 Igaunijas pilsētā Tartu tiks aizvadīta Triobet Baltijas Basketbola līgas pusfināla sērijas pirmā spēle starp Valmiera/ORDO un Tartu TU/Rock komandām. Vakar valmierieši ieradās Tartu, lai aizvadītu sagatavošanās treniņus.

Valmieras basketbolisti pirmo reizi vēsturē ir nonākuši līdz pozīcijām, lai cīnītos par Baltijas līgas medaļām. Regulārajā sezonā Valmiera/ORDO basketbolisti izcīnīja uzvaras 9 no 12 spēlēm, savukārt izslēgšanas spēlēs valmierieši līdz šim bijuši nepārspēti. Astotdaļfinālā, divu spēļu summā, vidzemnieki apspēlēja Tallinas komandu TLU/Kalev ar +37, bet ceturtdaļfinālā ar +12 divu spēļu summā tika apspēlēta FIBA Eiropas kausa komanda no Lietuvas – Pasvāles Pieno Zvaigzdes. Par iekļūšanu Baltijas līgas finālā valmierieši cīnīsies ar citu FIBA Eiropas kausa komandu, Igaunijas čempionvienību Tartu TU/Rock.

FOTO: Valmiera/ORDO aizvada treniņu, lai uzsāktu BBL pusfināla cīņu

Baltijas līgas četrās play-off spēlēs Valmiera/ORDO sastāvā rezultatīvākais spēlētājs ar vidēji 14 punktiem spēlē ir Armands Šķēle, ar 11 punktiem izcēlies Aigars Šķēle, bet pa 10 punktiem vidēji guvuši Lauris Blaus un Artūrs Bēziņš. TU/Rock sastāvā BBL play-off spēlēs rezultatīvākais ar vidēji 15 gūtajiem punktiem ir amerikāņu uzbrucējs Braiens Hārpers, lietuviešu aizsargs Ēvalds Žabs guvis 14,5 punktus, savukārt vidēji 10 punktu robežu pārsnieguši igauņi Gerts Dorbeks (13), Tanels Kurbas (12), Janars Talts (11,3), Kristens Meistars (11) un Tanels Soks (10).
0 Komentāru