Komentāri

Rīt, 14. martā, Nacionālās basketbola asociācijas kluba Goldensteitas “Warriors” zvaigznei Stefanam Karijam paliks 30 gadu. Ņemot vērā spēļu grafiku, komanda jau vakar pacentās sarīkot dzimšanas dienas ballīti basketbolistam. 

Kā redzams publicētajos foto un video materiālos, svinības bijušas gana lustīgas – dziesmas, dejas, kā jau kārtīgai ballītei pienākas. Vērts pieminēt, ka uz svinībām Kariju nogādāja viņam piederošā jahtā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izrādās, ka nākamajā dienā komandai bija paredzēts treniņš, taču to atcēla. Acīmredzot svinības bijušas ļoti karstas.

Happy steph year, 30 clip

A post shared by Kevin Durant (@kevindurant) on

https://www.instagram.com/p/BgP6L4-D6U0/?utm_source=ig_embed

“Warriors” sezonas laikā aizvadītajās 67 spēlēs guvusi 51 uzvaru un piedzīvojusi 16 zaudējumus, ieņemot otro vietu rietumu konferencē un nodrošinot vietu izslēgšanas spēlēs.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl