Komentāri
Timma: “VEF Rīga” komandu var paslavēt par cīņassparu un neatlaidību
Foto: LETA ()

Latvijas vicečempione basketbolā “VEF Rīga” svētdien notikušajā VTB Vienotās līgas spēlē pret Sanktpēterburgas “Zeņit” pat ar nelielu rotāciju cīnījusies ļoti augstā līmenī, uzskata viens no “Zeņit” līderiem Jānis Timma.

Svētdien notikušajā mačā “VEF Rīga” savā laukumā pret vienu no līgas līderēm līdzīgi cīnījās trīs ceturtdaļas, tomēr noslēgumā piedzīvoja neveiksmi ar 73:82. Timma atzīst, ka sākotnēji šajā mačā viņam nebija plānots doties laukumā, bet trešajā ceturtdaļā pretinieku labā snieguma dēļ to nācies darīt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

“Bija noruna, ka nespēlēšu, jo iepriekšējā spēlē pret “Ņižņij Novgorod” savainoju plecu. Nebija plānots, ka pret “VEF Rīga” došos laukumā,” žurnālistiem pauda Timma. “Trauma ir neliela, magnētiskā rezonanse parādīja, ka viss kārtībā un galvenās pleca sastāvdaļas ir kārtībā. Tikai sasitums un neliels iekaisums, bet bija jāmēģina sevi piesaistīt nākamajai spēlei.”

“Mēs spēlējām slikti, ļāvām viņiem sajust spēles garšu, kaut “VEF Rīga” bija neliela rotācija. Laikam no sākuma nenovērtējām viņus un paši radījām sev problēmas,” teica Latvijas izlases uzbrucējs. “VEF Rīga” komandu var paslavēt par cīņassparu un neatlaidību. Tādā sastāvā viņi aptuveni 35 minūtes nospēlēja augstā līmenī. Cepuri nost.”

Aizvadītajā mačā “VEF Rīga” sastāvā bija septiņi basketbolisti, katram nospēlējot vismaz 19 minūtes. Pārējie spēlētāji laukumā nevarēja doties traumu vai slimības dēļ. Timma laukumā pavadīja 15 minūtes un piecas sekundes, gūdams astoņus punktus.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl