Komentāri
FOTO: spilgtākie šī gada ”OlyBet” LBL sezonas spēļu momenti
Foto: bkventspils, bkvalmiera.lv, bkjekabpils.lv ()

Šogad ”OlyBet” 26. Latvijas Basketbola līgas sezonā tika aizvadītas ļoti daudzas aizraujošas un spraigas cīņas, kuras pierādīja, ka Latvijā basketbols ir dzīvs! Jaunajā gadā mūs gaida spēļu turpinājumi un jauni pārsteigumi!

Vēl vecā gada pēdējās spēles mums sagādāja pamatīgus pārsteigumus,  bet šoreiz mēs piedāvājam aplūkot 26.”OlyBet” Latvijas Basketbola līgas šī gada spilgtākos spēļu momentus!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl