FOTO: sieviešu izlase rozajās formās un aizraujošā mačā pieveic Baltkrieviju

Komentāri
FOTO: sieviešu izlase rozajās formās un aizraujošā mačā pieveic Baltkrieviju
Foto: LETA

Latvijas sieviešu basketbola izlase otrdien Rīgā pārbaudes spēlē pārspēja Baltkrievijas izlasi, pateicoties komandas kapteines Aijas Putniņas uzvaru nesošajam metienam mača pēdējās sekundēs. Latvijas izlase uzvaru guva ar rezultātu 59:57 (12:12, 12:14, 17:17, 18:14).

Valstsvienības labā 14 punktus guva Putniņa, kura četras sekundes pirms mača beigām realizēja uzvaru nesošo metienu.  Vēl laukuma saimnieču rindās desmit punktus iemeta Kristīne Vītola, bet deviņus pievienoja Dita Rozenberga. Šajā mačā Latvijas izlases sastāvā debitēja Ilze Jākobsone un Digna Strautmane, savukārt rezervē palika Asnāte Fomina, Paula Strautmane un Luīze Šepte, kuras valstsvienības rindās nekad nav spēlējušas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO: sieviešu izlase rozajās formās un aizraujošā mačā pieveic Baltkrieviju

Latvijas sieviešu valstsvienība pirms nedēļas sāka treniņu ciklu, kam seko pārbaudes spēles ar Riodežaneiro olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīra dalībniecēm Baltkrieviju un Jaunzēlandi. Kopā tiks aizvadīti četri mači, bet divi no tiem būs pieejami arī skatītājiem, bez otrdienas cīņas ar Baltkrieviju tāda būs arī sestdien Arēnā Rīga plānotā Rozā lentītes spēle ar Jaunzēlandes valstsvienību.

Latvijas dāmu izlases galvenais treneris Mārtiņš Zībarts pirmdien pauda prieku, ka treniņos un pārbaudes spēlēs beidzot iespējams izvērtēt mazāk redzētas basketbolistes, kuras piesaistījušas treneru uzmanību. Šajos mačos valstsvienības kapteine ir Aija Putniņa, kura ir arī pieredzes bagātākā šī sastāva spēlētāja.

Lasi vēl