FOTO: Sieviešu izlase aizvada pirmos treniņus

Pievienot komentāru
FOTO: Sieviešu izlase aizvada pirmos treniņus
Foto: basket.lv ()

Latvijas sieviešu valstsvienība 14 spēlētāju sastāvā sākusi gatavoties izšķirošajai cīņai par ceļazīmi uz Eiropas čempionāta finālturnīru ar Slovēnijas izlasi, kas trešdien, 23. novembrī, plkst.19:45 sāksies Elektrum Olimpiskajā centrā. Uzvaras gadījumā latvietes jūnijā septīto reizi pēc kārtas varēs cīnīties par Eiropas čempionāta medaļām. Sestdien, 19. novembrī plkst.17 turpat notiks pārbaudes spēle ar Čehijas komandu.

Latvijas sieviešu valstsvienības galvenais treneris Mārtiņš Zībarts:

”Pirmo treniņu pirmdienas vakarā aizvadījām ļoti labā noskaņojumā. Ārzemēs spēlējošās basketbolistes sezonu sākušas veiksmīgi, arī TTT Rīga spēlētājām ir labs garastāvoklis pēc divām vērtīgām uzvarām FIBA kausa izcīņā. Savukārt līdz šim bez spēļu prakses bijusī Anete Jēkabsone-Žogota treniņā bija līdzvērtīga partnere komandas biedrenēm, parādot, ka meistarības arsenāls nav ierūsējis. Protams, ceram uz mūsu ”sestā spēlētāja” – līdzjutēju atbalsts kas šajā turnīrā jau palīdzējis divas reizes pārspēt Lietuvas komandu.”

Latvijas valstsvienības kapteine Gunta Baško-Melnbārde:

“Meitenes no klubiem sabraukušas labā noskaņojumā un labā sportiskā formā, bet vēl treniņos kārtīgi jāpastrādā, lai sagatavotos cīņai ar Slovēniju. Priecāsimies redzēt tribīnēs mūsu līdzjutējus, kuri daudz palīdzējuši iepriekšējās spēlēs, un kuru palīdzība noderēs arī šoreiz.”

Anete Jēkabsone-Žogota:

”Ir liels gandarījums vēlreiz uzvilkt Latvijas valstsvienības kreklu. Arī atbildība, trīs nedēļu laikā cenšoties sagatavoties, lai varētu palīdzēt komandai uzvarēt Slovēniju. Laiks skrien ātri, pat pārāk ātri. Pirmās divas nedēļas veltīju fiziskās kondīcijas uzlabošanai. Vēl daudz jāpastrādā, lai trešdien nospēlētu vajadzīgajā līmenī. Labi, ka meitenes ir ļoti labā formā, tiesa, pagaidām kļūdu ir pārāk daudz, nedrīkstam būt tik paviršas piespēlēs. Noderēs spēle ar Čehiju, kuras laikā varēsim pieslīpēt visu nepieciešamo.”

Foto

Lasi vēl