FOTO: Prieks, degošas acis un basketbola bumbas Brīvības pieminekļa pakājē

Pievienot komentāru
FOTO: Prieks, degošas acis un basketbola bumbas Brīvības pieminekļa pakājē
Foto: LETA

Svētdien, 2.augustā, Rīgas centrā pie Brīvības pieminekļa turpināsies Latvijas čempionāts 3×3 basketbolā un Eiropas U18 čempionāta kvalifikācijas turnīrs, kurā 12 valstu komandas cīnās par ceļazīmēm uz finālturnīru.

Svētdien spēlēs U11 un U17 grupas puiši, sieviešu komandas, kā arī PRO grupas komandas, kuras cīnīsies par galveno balvu – ceļazīmi uz starptautisko turnīru Lugano Challanger. PRO grupā pieteikušās 16 komandas, tai skaitā viesi no Igaunijas, Krievijas, Lietuvas un Zviedrijas.

No plkst.14 galvenajā laukumā un 2.laukumā risināsies Eiropas U18 čempionāta kvalifikācijas turnīra spēles. Latvijas meiteņu komanda: plkst.14:00 spēlēs ar Čehiju, plkst.15:00 ar Franciju. Finālspēle paredzēta 2.augustā plkst.17:15. Latviju pārstāv Kristiāna Sprudzāne, Estere Zeltiņa, Marta Jančevska (visas BJBS Rīga/Rīdzene) un Anda Kuzmina (BJBS Rīga/TTP1).

Latvijas puišu komanda svētdien spēlēs ceturtdaļfinālā (sākot no plkst.14:15; laiks tiks precizēts), turpinot cīņu par piecām ceļazīmēm uz finālturnīru. Latvijas U18 puišu izlasē iekļauti Miks Antoms, Roberts Dembskis (abi BJBS Rīga/DSN), Toms Upe (VEF skola) un Reinis Morics (BJBS Rīga/Pārdaugava).

Svētdienas vakarā notikušajā Subway Slam dunk konkursā uzvarēja ukrainis Dmitrijs Krivenko (Smoove), kurš finālā pārspēja Latvijas otrās izlases dalībnieku Endrū Šmitu. Labāko četriniekā vēl iekļuva polis Rafāls Lipinskis (Lipek) un Renārs Bulderis, kuram vienā no mēģinājumiem asistēja Valsts prezidents Raimonds Vējonis.