Latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis sestdien guva 16 punktus, bet viņa pārstāvētā Ņujorkas “Knicks” komanda Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta mačā ar 109:123 (29:33, 14:29, 27:34, 29:27) izbraukumā piekāpās Indiānas “Pacers”.

Līdz ar to “Knicks” pēdējo astoņu maču laikā izcīnījusi tikai vienu uzvaru. Tikmēr “Pacers” komandai šis bija piektais panākums pēc kārtas.

Foto

Vēl noslēdzošās ceturtdaļas sākumā “Pacers” pārsvars bija 29 punkti, bet “Knicks” komanda ar vairākiem rezervistiem laukumā pietuvojās līdz desmit punktiem, taču iesaistīties cīņā par uzvaru viesiem tomēr neizdevās.

Porziņģis šajā mačā laukumā pavadīja 34 minūtes, kuru laikā iemeta vienu no pieciem divpunktniekiem un četrus no sešiem trejačiem, kā arī abus soda metienus. Tāpat latvieša rēķinā četras atlēkušās bumbas, trīs rezultatīvas piespēles, četri bloķēti metieni, viena pārtverta piespēle, piecas kļūdas un četras piezīmes.

“Knicks” rindās rezultatīvākie ar 17 punktiem bija Karmelo Entonijs un Brendons Dženingss.

Savukārt “Pacers” labā pa 19 punktiem iemeta Pols Džordžs un Džefs Tīgs, kuram arī astoņas rezultatīvas piespēles.