Komentāri
FOTO: notikumiem bagātā spēlē Liepāja/Triobet sagādā vicečempioniem BK Ventspils pirmo zaudējumu
Foto: M. Sīlis

Aldaris LBL čempionātā pirmo zaudējumu BK Ventspils basketbolistiem sagādāja Liepāja/Triobet spēlētāji, savā laukumā svinot uzaru 69:66. Lielisku maču uzvarētāju rindās aizvadīja brāļi Jānis un Gints Antropi, pa abiem sametot 32 punktus. Liepājniekiem tas bija trešais panākums šosezon.

Lai gan otrais puslaiks sākās ar Kristapa Janičenoka precīzu metienu un arī ar labāk ventspilnieku darbībām aizsardzībā, tā ceturtajā minūtē Kārlim Muižniekam bija jāsauc Ventspili uz minūtes apspriedi. Divas reizes no tālās distances trāpīja Mikus Sokolovs, trīspunktu gājienu padevās Jānim Antropam un Liepāja/Triobet jau bija vadībā 41:35. Lai gan līdz ceturtdaļas beigām ventspilnieki vairākas reizes tika tuvāk, pirms izšķirošajām desmit minūtēm mājinieki bija vadībā pat ar septiņu punktu pārsvaru 52:45.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO: Liepāja/Triobet mačā galotnē pieveic spēcīgo BK Ventspils

Jau pēc pirmā uzbrukuma laukuma saimnieki savus plusus palielināja līdz desmit, kad G. Atrops realizēja trīspunktu gājienu. Tas Muižnieka padotajiem bija par daudz, un sekoja 11 punktu izrāviens, kurā savu roku pielika visi ventspilnieki. Taču tad mačs uzmeta vēl vienu kūleni. Vispirms ar četriem punktiem pēc kārtas izvēlās Ričardss, bet pēc J. Antropa tālmetiena Liepāja/Triobet jau atkal bija vadībā ar pluss 8 – 64:56.

Ventspilnieki puslīdz veiksmīgi spēlēja aizsardzībā, bet uzbrukumā pietrūka sapratnes un precizitātes, kas nez no kurienes tika uzrakta mača beigās. Piecus punktus pēc kārtas sameta Janičenoks, no tālās beidzot trāpīja Mičels, sešas sekundes līdz mača beigām pievelkot 66:67. Sekoja pārkāpums pret ventspilnieku Tomu Leimani, kurš aukstasinīgi realizēja abus soda metienus, liepājniekus atkal attālinot līdz +3. Sarežģītu tālmetienu vēl paguva izmest Janičenoks, bet bumba mērķi nesasniedza. 69:66 – trešā uzvara Liepājai/Triobet, bet pirmais zaudējums BK Ventspils.

Aldaris LBL, 10. oktobris

Liepāja/Triobet – Ventspils 69:66 (17:17, 15:16, 20:12, 17:21)
Liepāja/Triobet: J. Antrops 17 (6ab), G. Antrops 15, Sokolovs 8, Ričardss 7, Aizpurs 6 (7ab), Helmanis 6 (8ab), Zeks 6, Leimanis 4
Ventspils: Janičenoks 16, Ate 14, Mičels 11, Gulbis 9 (7ab), Aņisimovs 6, Gražulis 3, Šeļakovs 3, Butjankovs 2, Peiners 2 (6ab), Lomažs

Lasi vēl