Latvijas Universitātes basketbola komanda 19. novembrī neierastā laikā sestdienas pusdienlaikā savā laukumā uzņēma BK Ventspils basketbolistus. Arī šoreiz studentiem nācās atzīt titulētāko pretinieku pārākumu, piedzīvojot zaudējumu ar rezultātu 64:100. Rezultatīvākais LU rindās bija Pēteris Rēķis ar 14 punktiem, savukārt 11 pievienoja Harijs Rubenis.

Studentiem spēle solījās būt nopietns pārbaudījums, jo pretī stājās pērnās sezonas bronzas medaļnieki BK Ventspils, kas šajā sezonā līdz šim piedzīvojuši tikai vienu neveiksmi pret Barons kvartāls komandu. Ja LU basketbolisti iepriekšējo spēli bija aizvadījuši pirms nedēļas pret Jūrmala/Fēnikss (73:84), tad ventspilnieki otrdien vēl cīnījās FIBA Čempionu līgā, kur piekāpās Francijas čempioniem ASVEL (68:83).

Foto

Spēli ar sešiem punktiem pēc kārtas iesāka titulētākie pretinieki, taču studenti pakāpeniski sāka atspēlēties, līdz nepilnas divas minūtes pirms pirmās ceturtdaļas beigām Pēteris Rēķis pirmoreiz vadībā izvirzīja LU (18:17). Atlikušais laiks aizritēja līdzvērtīgā cīņā, taču sekmīgāk ceturksni noslēdza kurzemnieki – 20:24. Otrajā ceturtdaļā Latvijas Universitātes rindās līdera lomu uzņēmās Armands Ginters, neļaujot līdz tās vidum pretiniekiem palielināt savu pārsvaru. Puslaika pēdējās piecās minūtēs iniciatīva atgriezās BK Ventspils rokās, komandām pārtraukumā dodoties, kad tablo vēstīja par 36:56. Trešo ceturksni kurzemnieki sāka ar vēl sešiem bezatbildes punktiem, taču tam sekoja divi LU tālmetieni pēc kārtas (42:62). Samazināt deficītu gan studentiem vairs neizdevās, ceturtdaļai noslēdzoties ar rezultātu 49:76. Nekādi pavērsieni spēlē vairs nenotika, Latvijas Universitātei piedzīvojot zaudējumu ar rezultātu 64:100.