Komentāri

NBA All-Star nedēļas nogales ietvaros noskaidroti uzvarētāji dažādos prasmju un iemaņu konkursos. Skills Challenge triumfēja Timberwolves debitants Karls-Entonijs Taunss, par labāko tālmetienu izpildītāju kļuva Warriors uzbrucējs Klejs Tompsons, bet danku sacensībās otro gadu pēc kārtas triumfēja Zeks Lavīns, kurš aizraujošā cīņā pārspēja Magic pārstāvi Āronu Gordonu.

Trīs punktnieku konkursa finālu ar 16 punktiem iesāka Bukers, bet 23 sakrāja Karijs.  Taču Tompsons ļoti meistarīgi meta vienu bumbu grozā pēc otras un ieguva gandrīz izcilu rezultātu – 27 punkti. Warriors uzbrucējs no troņa gāza savu komandas biedru Kariju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO: Spilgtākie momenti no prasmju sacensībām, trīs punktu konkursa un aizraujošā ”danku” dueļa

Tikmēr par īstu saldo ēdienu skatītājiem parūpējās ”danku” konkursa fināla dalībnieki Zeks Lavīns un Ārons Gordons no Magic komandas. Abi basketbolisti nodemonstrēja ļoti augstu meistarību un skatītājus priecēja ar ārkārtīgi komplicētiem ”dankiem”. Tomēr nedaudz veiksmīgs žūrijas acīs bija Lavīns, kurš nosargāja ”danku” karaļa godu.

VIDEO: Lavīna un Gordona neticamais duelis

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl