Komentāri
FOTO: Latvijas U-18 basketbolistu saspringtās cīņas Eiropas čempionāta laukumos
Foto: fibaeurope.com

Latvijas U-18 izlase Eiropas čempionātā ieņēma 10.vietu. Visas mūsu puišu spēles bija aizraujošas un gana saspringtas, turklāt latviešiem izdevās pieveikt gan Spānijas, Čehijas un Melnkalnes un Horvātijas valstvienības.

Pirmajā grupu turnīra posmā Latvijas U-18 basketbolisti spēja ar 70:61 pieveikt Melnkalnes vienību, pret Serbiju mača galotnē sāpīgs zaudējums ar 64:67, pēcāk neveiksme pret vāciešiem ar 84:76. Otrajā posmā sagrāve pret Franciju ar 62:91, tad uzvara pār čehiem – 92:56. Bet otrais posms noslēgts ar uzvaru pār Spāniju – 75:73. Cīņā par vietas saglabāšanu Elitē vēlreiz pārspēta Melnkalne, tad sekoja panākums pret Horvātiju, taču spēlē par 9. vietu zaudējums pret Krieviju. Turnīrā kopumā Latvijas U-18 izlasei 10. vieta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl