FOTO: Latvijas Basketbola savienība kopā ar Rīgas mēru Nilu Ušakovu atklāj interaktīvo pulksteni

Komentāri

Sestdien Rīgā Brīvības bulvāra un Elizabetes ielas krustojumā tika atklāts interaktīvais pulkstenis, kas skaita laiku līdz Latvijas vīriešu valstsvienības pirmajai EuroBasket2015 spēlei – 5. septembrī Arēnā Rīga pret Beļģijas izlasi.

Ar Sportland atbalstu izveidoto pulksteni iedarbināja Rīgas mērs Nils Ušakovs un Latvijas Basketbola savienības prezidents Valdis Voins, kurš sacīja: “Pulkstenis atgādinās, ka katrs līdz čempionātam palikušais mirklis jāizmanto lietderīgi: spēlētājiem trenējoties, rīkotājiem veicot pēdējos priekšdarbus un līdzjutējiem – iesaistoties 6.spēlētāja pulkā.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rīgas mērs Nils Ušakovs: ”Rīga ir basketbola pilsēta ar daudzām lieliskām tradīcijām – 3×3 turnīru pie Brīvības pieminekļa, Eiropā unikālo diennakts Krastu maču. Septembrī pie mums notiks augstākā līmeņa turnīrs Eiropas čempionāts. Rīga ir atbalstījusi Basketbola savienības iniciatīvas, palīdzējusi tās īstenot un ar prieku atbalstīsim arī jaunas idejas.”

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl