FOTO: Latvijas Basketbola savienība kopā ar Rīgas mēru Nilu Ušakovu atklāj interaktīvo pulksteni

Komentāri

Sestdien Rīgā Brīvības bulvāra un Elizabetes ielas krustojumā tika atklāts interaktīvais pulkstenis, kas skaita laiku līdz Latvijas vīriešu valstsvienības pirmajai EuroBasket2015 spēlei – 5. septembrī Arēnā Rīga pret Beļģijas izlasi.

Ar Sportland atbalstu izveidoto pulksteni iedarbināja Rīgas mērs Nils Ušakovs un Latvijas Basketbola savienības prezidents Valdis Voins, kurš sacīja: “Pulkstenis atgādinās, ka katrs līdz čempionātam palikušais mirklis jāizmanto lietderīgi: spēlētājiem trenējoties, rīkotājiem veicot pēdējos priekšdarbus un līdzjutējiem – iesaistoties 6.spēlētāja pulkā.”

Rīgas mērs Nils Ušakovs: ”Rīga ir basketbola pilsēta ar daudzām lieliskām tradīcijām – 3×3 turnīru pie Brīvības pieminekļa, Eiropā unikālo diennakts Krastu maču. Septembrī pie mums notiks augstākā līmeņa turnīrs Eiropas čempionāts. Rīga ir atbalstījusi Basketbola savienības iniciatīvas, palīdzējusi tās īstenot un ar prieku atbalstīsim arī jaunas idejas.”

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl